5-minutový make-up: světlé berry rty a zářící taupe víčka

Ano, zátoka lidé lidé budou nosit šály a termály, když je to o 63 stupňů venku. ?
Takže … Znáte ty ráno, když všechno jde hladce, a dokonce máte ještě čas navíc, abyste mohli dělat zatížení prádla nebo zastavit u pohonů-přes kavárnu, abyste získali latte, než začnete svůj den? Kromě toho se také dostanete do práce 15-minut brzy (takže nemusíte řídit po bloku dvakrát najít dobré parkování)?

Jo … to nebylo jedno z těch dopoledních hodin. Lol!

REKLAMA

Nevím, co se stalo, ale Connor a já jsem udělal na dveře kůží našich zubů. Udělali jsme to však!

A stále jsem se mu podařilo 1) dostat se z mých pyžama dna (i když jsem vážně považoval za nošení k pekárně, ha ha ha!), A 2) dát na 5 minut make-up.

Popadl jsem to, co bylo v dosahu a pohyboval se s rychlostí. Legrační je, že jsem dokonce dostal komplimenty na make-up dnes!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Víš, Někdy se Quickie vypadá ty nejlepší …

Myslím, že jasná berry rtěnka opravdu pomohla. Berry je úžasný, když spěcháte, protože je to prostě tak barevné, a rychle rozjasní obličej, ale je to obvykle také méně silně intenzivní než červená nebo jasně růžová.

Také můžete spárovat s bandou různých barev. Fialová a šedá práce, ale lehce třpytivé Taupe je můj jít na nošení s bobule. Pokud jste někdy ve vážném časovém krizi, jděte s berry rtěnkou, 100%.

Vzal jsem to hned, než začnu svůj posun na pekárně, lol!

Když máte photoshoot ve svém autě …

Make-up nošení v tomto pohledu

Oči: MAC odcizené moment (víčka), Mac Outre a Tete-A-odstín (z nude Model Art Palette), Maybelline Bold Brown Liner (Line Horní Lash), Chanel Dimensions Mascara (Lashes), NARS Komo hnědá tužka a MAC Clear Položka (obočí)

Tváře: mac sur červenat

Základna: Estee Lauder Dvojité oblečení v medu bronz s malým dolarem mac stroboskop krém v růžové světlo s chanel sypký prášek

Rty: MAC amplifikovaná rtěnka v touze

Tolik kit-kats!

Dnes mám nejlepší léčbu z mého spolupracovníků. Právě se vrátila z Japonska a přinesla všechny nás sladké pochoutky, které se zde prodávají v USA!

Podívejte se na všechny Kit-Kats … Jsou to všechny různé příchutě, věřte tomu nebo ne.

REKLAMA

Jsem divadelně vzrušený o rozinutí čarodějnice a koksu.

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *