5 věcí, které jsem miloval v poslední době

1. lakrosová koule pro masáž zad

To bylo to nejlepší, stejně jako nejhorší věc, která kdy nastala.

Protože přináším většinu svého napětí v mé horní části zad, stejně jako já trávím většinu svého dne sedícího u stolu, moje lichoběžník jsou asi jako univerzální jako velký blok sýra. Myslím. minulý čas. Moje horní záda je všechno volné-y husa-y někdy od té doby, co jsem začal masírovat s tímto $ 3 lakrose koule jsem objevil ve sportovním suterénu.

REKLAMA

Každou noc jsem si poskytl masáž hluboké tkáně chudé ženy tím, že ho valí pod mnou zadní stranou (je tu spousta tutoriálů na Youtube), stejně jako i když jsem na pokraji bída, když to dělám, Když jsem udělal, už necítím křivost v uzlech pod mými lopatkami.

Sledoval jsem to původně, protože jsem si přál vidět tento voleův pes, lol! Je to Super užitečné.

FYI: Je to opravdu intenzivní masáž. Pokud nevěříte, že to budete moci zvládnout, začít s tenisovým míčem, stejně jako práce vaší metody stejně jako lakrosová koule (což je těžší).

2. Obchodník Joe’s Speculoos Cookie Máslo

Pokud jste dříve spadl pod magické kouzlo Nutella, jako bych měl, budete to naprosto dostanete. Vždycky hledám různé šíří se k smrti nahoru toastu v dopoledních hodinách, protože dáma nemůže existovat samotné arašídové máslo.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

To je * * šíření, které vám řekne: “Co je nutella?”

Obchodník Joe snil tento krémový, hedvábný máslo, který je vyroben z … cookies, stejně jako v chutě jako šlehačkou Graham Crackers, stejně jako perník. V podstatě, nebe v jar. Je to podobně chutné na vrcholu toastu nebo jako ponoření pro preclíky nebo mrkev tyčinky. Extrémně navrhl, když jste v náladě na dekadentní léčbu.

3. Mac Iridescent prášek / volný ve stříbrném soumraku

Řekněte mír-the-eff-out všem ostatním stříbřitým růžovým zvýrazňovačům, které jsou k dispozici od mac stříbrného soumraku. Je to volný prášek, který je k dispozici v jar, stejně jako můžete prašovat na svém řešení, stejně jako očí (a dokonce i vaše tělo) … Tento chudý chlapec opravdu bičuje kolem mého vysokého pony ‘kolo stejně jako “kolo.

Jsem NC42.
Nejsem vždy fanouškem stříbřitých růžových volných upozorňujících prášků od 1) Obvykle se střetávají s mým pokožkou NC42, stejně jako 2) Vypadají hraniční fros-Tay, nicméně tento zásadní mac Artist Svatební vzhled je jít pro důvod. Nějak nějakým způsobem funguje jen pro téměř každého.

Nechte to do čarodějardů v týmu MAC pro výrobu zvýrazňovače, který se nejen zdá, jako měkký paprsek andělského světla se koupala obličej, je však také jednoduchá, aby se míchala, takže neexistují žádné nebezpečí těch, které zdůrazňují hrany podél mostu nosu nebo na horních lícníchbonech.

Přidán bonus? Trvá celou dobu (a celou noc) dlouho.

4. Paní Meyers ruční mýdla stejně jako mýdlo mýdla podzimní vůně

Minulý víkend jsem narazil na tato paní Meyers omezená edice podzimní vůně na cílově minulý víkend, stejně jako jsem za nimi 100%. Mluvíme útulný jablečný mošt, stejně jako pikantní dýňová vůně pro mýdlo jídla, stejně jako ručně mýdla, takže když mytí, stejně jako opláchnutí, že pánev převažených míchaná vejce, místo toho, aby věřili přesně, jak sušené vejce jsou takové a PIA to clean, you’ll be magically transported to a cozy fireplace on the very first crisp day of fall, where you as well as your sweetie pie are snuggling, sipping hot drinks as well as scrubing feet.

5. September tomatoes

There’s something about those end-of-the-season tomatoes on the vine that are additional delicious.

I’m gonna miss being able to go on my deck as well as pick a handful whenever I want. Povzdech…

REKLAMA

What are some things you’ve been loving lately?

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *