Dior’s 5-Couleurs eyeshadow kombinace v Trafalgaru: Vaše sezónní léto-k-pád Chaperone

Použití kombinace očních režimů Dior 5-Couleurs v Trafalgaru
Oh, Gawd! Tato červená v centru Diorův nových 5-Couleurs očních očních očních hodinách v Trafalgaru ($ 60) je naprosto děsivé … a přesto tak tantalizantně přitažlivé na přesně stejný čas.

Musím být opatrný … Kdybych se na to dívám stejně dlouho, nemůžu se podívat. Typ jako prohlížení kopců (které jsem v poslední době dělal hodně).

REKLAMA

Dior 5-Couleurs oční stíny kombinace v Trafalgaru
Když jsem s ohledem na posvátnost ženského kódu, stejně jako přesně tak, jak to bylo poškozeno v notoricky známém Brody / Lauren / Jen Bunney jako trojúhelník, hledal jsem make-up, abych mě vzal z léta do pádu.

Trafalgar má dvě krásné odstíny, které učiní sezónní posun Simple – Shimmery Plarage Bronz, stejně jako třpytivé zlato.

Přemostění prostoru od léta k pádu

Oba mají teplé, bohaté tóny, které vypadají krásně na konci letní opálení. Nosil jsem je v poslední době s fialovými stejně jako bronzovými vložkami na mých lastech, stejně jako vodovodních liniích, stejně jako párování s nahými tváří, stejně jako rty, aby se obecný vypadal světlo stejně jako letní.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Plíčkový bronz, stejně jako zlato, stejně jako zlato dobře pracovat s bohatší tváří, stejně jako barevné barvy, jako jsou bobule, hnědé, stejně jako švestky, takže když podzimní rolích kolem, všichni budu muset udělat, je vypínat nahé tváře jako No jako rty pro něco jako špinavý zvýšený červenat, stejně jako bobule rtěnka používám v těchto fotkách …

Na sobě trafalgar na oči

Stejně tak si můžete zintenzivnit oči ještě mnohem více vrstvením hlubokého švestku nebo bronzový smetanový stín pod základnou před použitím Trafalgaru nahoře. Přidejte černou vložku na lash stejně jako vodní linky, stejně jako máte tradiční podzimní make-up vzhled.

A co ostatní odstíny?

Světlejší odstíny v kombinaci – třpytlivá čistá růžová, stejně jako třpyta opalescentní narůžovělá bílá – jsou také k dispozici. Vynikající pro zvýraznění vnitřních rohů.

Nemusí být tak inspirativní jako plymy bronz, stejně jako zlato, nicméně …

To je NARS Dolce Vita červenat na mých tvářích stejně jako NARS audroused rtěnka v Janetu na mých rtech
Teď musím pracovat na odvahu nosit, že crazy- @ ss shimmany červená!

Palec nahoru …

Jako vždy s diorem, tyto stíny směšují jako sen, stejně jako ShiMmer na místě. Jsou lesklé, ale ne hella mrazivý. Když mám na mých víkách, cítím se, že mé oči zářící.

Kde to můžete dostat?

REKLAMA

Nyní můžete objevit Trafalgar v Deorově dlouhodobé sbírce v čítačích i online. Je to 60 dolarů.

Cena: 60 dolarů
Dostupnost: Trvalý, stejně jako nabízená nyní na Dior čítače stejně jako online
Make-up stejně jako charm blog Hodnocení: b +

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *