Nový letní let 2016 Metropolitan Decay 24/7 Waterline Eye tužka v procházce lítosti, stejně jako 24/7 klouzavý oční tužka v srdci

s použitím metropolitní rozpadu 24/7 glide-na oční tužku v procházce škoda na mém Waterline, vrstvený bez srdce pod vodoryskou, stejně jako ve vnitřním rohu mého oka
Od prvního dne jsem byl v tom s metropolitní rozpadu 24/7 glide-na oční tužky.

Rozmrtící barevná volba (naposledy jsem počítal, tam bylo vzhůru 40 odstínů!), Textura “glide-on”, krémová stejně jako blížícím vzorci, stejně jako ten dlouhý trvalý povrch trvale provedl 24/7 klouzání Na očních tužcích můj # 1 jdeme, kde je to vložka.

REKLAMA

A protože metropolitní rozpad je metropolitní rozpad, stejně jako pozoruhodné, když se týká udržování věcí čerstvé, stejně jako uvolnění nových i zajímavých produktů, představili některé naprosto neuvěřitelné oční tužky s jejich sbírkou letního roku 2016. Nový vzorec vytvořený s vaší vodní linkou v mysli – spíše logicky pojmenovaný 24/7 Waterline Eye tužka – stejně jako divoký stín v tradičním rozsahu, bezcitný, oba, z nichž oba jsou nabízeny za 20 dolarů.

Urban Decay 24/7 klouzání na očních tužcích

Urban Decay 24/7 Glide na očních tužcích v procházce lítosti, stejně jako bezcitný
Oční tužka očí 24/7 odráží tradiční vzorec v tom, že je to další hladká, jednoduchá, jakož i trvá … dobře 24/7. Nicméně tyto kojenci jsou vodotěsné, což je funkce, která není nádherná na vodorysky, ale také během horkých letních měsíců, když můj make-up má tendenci roztavit trochu.

Vzorec je nabízen v řadě nových odstínů značky-Spankin ‘nových odstínů – legendy (tradiční černá), nálada (hluboká břidlice šedá), kolejnice (bohatá espresso hnědá), zatlačte (senzační skutečný námořnictvo), ulice (páv šedozelená) stejně jako procházka z lítosti (nahý; zobrazený zde).

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Rozjasňující akty jsou možná to, co spolupracuji hodně s vodorovným očním tužkami, protože to jsou odstíny, které mám tendenci, aby se líto. Jsem pracující maminka, která nedostane dostatečný spánek (!), Takže jsem o čem vše, co rozjasní oči.

Můžete se divit, jestli je nárok odolné vůči vodě legit. Vaše odpověď je ano. Je to alergie pro mě, stejně jako procházka z lítosti visí i během mého tak absolutně ne glam kýchat útoky, stejně jako rouny oči.

Co se týče bezcitné 24/7 klouzavé oční tužky, co mohu uvést nicméně * vložit srdce oko emoji zde! *

REKLAMA

Pokud se také zabývají barvou La Crème zalitá rtěnka v UniCorn slz měl Sassy Eyeliner bratranec, pak bezcitný by byl naprosto takový bratranec. Ačkoli Metropolitan Decay vysvětluje stín jako “lehká matná růžová,” jsou zaručeny, ale jemné levandule, stejně jako modré podtóny do třpytivého. Nezobrazují se tolik, stejně jako bych se jim ráda pro okřídlené barvy vložky, takže jsem se těšil mnohem více jako zjasňující alternativu, abych chodil na lítost podél mé vodorysky, stejně jako dolní řady řas. Vzhledem k tomu, že je to růžový levandule, opravdu se probudí, stejně jako mi oči pop!

Urban Decay 24/7 klouzání na očních tužcích (vlevo doprava): Procházka lítostí Waterline Eye tužka stejně jako bezcitný
Takže, ty, že bys uváže, že jste nikdy nezkoušel žádný typ metropolitní rozpadu 24/7 glide-na oční tužky? Musím vás požádat, abyste mě podívali do očních linek, stejně jako stát, že protože letní verze 2016 jsou jako ostatní jako ostatní. Metropolitan Decay chápe, co dělají, když se týká vašich kočkových flicků, tlustých křídel, stejně jako Waterlines!

Jaký je váš preferovaný stín v sortimentu 24/7 glide-na oční tužkou?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *