Jaký je váš oblíbený červenat vzorec a proč?

Tam je Saturn-velikost velikosti červenutí ven (říká, že dívka s chaotický zásuvka růžových červenadel, která je třeba uspořádat), a galaktický gaggle červenat vzorců – prášek, krém, kapalina, pěna a a Mnoho více – ale ocitnete se, že se gravitačním k jednomu červenat vzorci mnohem více než ostatní?

I absolutně. Pro mě je to většinou prášek červenat, s občasnou expedicí do země krém červenat, a hlavní důvody jsou lehkost a pohodlí.

REKLAMA

Prášek červenat jsou jen mnohem snazší aplikovat než ostatní. Můžu je spirála na tvářích, míchají okraje a být hotový, a to samé jde o krémy – pat zde, směs tam, a voila! Vše hotovo.

Také se mi líbí, jak snadné prášky a krémy jsou vrstvy s mými dalšími obličejovými produkty (zejména ve srovnání s tekutými červenavými). Z větší části se nemusím starat o prášek a krém červenat se rozbíjení mého základu nebo čelního prášku, ale to není vždycky případ s kapalinou a mousse červenat (alespoň ne pro mě).

REKLAMA

Takže, můj červenavý milující přítel, jaký je váš oblíbený červenutý vzorec a proč? Je to úterý; Pojďme řešit tuto velmi rozhodující otázku.

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *