Hřebíky týdne, Smith & Cult hořký buddhistický | Vaše myšlenky na sérum séra?

Smith & Cultister hořký buddhista
Ahoj kluci! To je OG Fave Shade, který jsem měl stejně jako Líbí se roky, Smith & Cultit Hitter Buddhist. Je to bledé jarní ekologicky šetrné s šedými podtóny, stejně jako zábavný alternativní s typickou pastelovou mátou eco-přátelště, která se tak často objevují na jaře.

Líbí se mi, protože je to jedna z těch barev, které mohou vypadat zcela odlišný v závislosti na světle. Někdy je to více zelené, jindy je to modré!

REKLAMA

Nedávno jsem strčil kolem Smithovi a kultovního webu, stejně jako si všiml, že je podobný odstín s jiným názvem – Bitter Cashmere Swaydream. Pokud máte rádi komplexní bledé zelené, je to určitě jeden, kdo to zváží.

Vaše myšlenky na sérum séra?

Proč jsem k tomuto poníku přidal obrovské řasy.
Snažil jsem se zjistit, proč každá řasenka, kterou jsem použil v posledních měsících, byla velmi zklamaná, stejně jako věřím, že jsem mohl objevit důvod. Po letech využití Lash séra, aby se narazil na mou okraj, přestaním poslední pád. Opravdu nebylo žádné rýmy nebo důvod k rozhodnutí; Byl jsem hlavně také unavený, abych si myslel, abych to před posteli! Dny se změnily v týdny, pak týdny se změnily v měsíce, pak další věc, kterou víš, každá řasenka mě trápí.

Věřím, že moji řasy se pomalu vrátily do svého přirozeného státu, což je ve velkém plánu věcí není obrovský obchod. Přesto však.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Na jedné straně je to jedna menší věc, abych vystupoval v mé rutině (ano), na druhé straně, moje hella fundamentální řasy jsou zpátky. Lol.

REKLAMA

Jaké jsou vaše myšlenky na řasových séri? Využíváte je? Nepoužívejte je? Pokud jste je využili v minulosti, stejně jako Quit, to, co se vám objevilo vaše řasy? Chtěl bych slyšet váš příběh.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *