Grafická vložka + silné obočí = zůstatek

grafická vložka + silné obočí = zůstatek
Když děláte extrémně silný, grafický vložku jako ten, který zde používám, sparajte ji s podobně silným, nicméně elegantní, silné obočí.

Tímto způsobem se obočí jdou s, nebo echo, tematickým “oomph” vaší grafické vložky, která poskytuje váš obecný make-up vypadat pocit rovnováhy.

REKLAMA

Absolutně jsem pozoroval, že když dělám silnou nebo grafickou vložku, stejně jako moje obočí mellow nebo chaotický, je tu něco o celém vzhledu, který se zdá být mimo, nevyvážený stejně jako téměř spodní těžký, jako je něco, co něco chybí nad vložkou.

Chci říct, jestli je někdy nejlepší čas udělat úplný pozoruhodný obočí, ten čas je, když děláte grafickou vložku.

Co naznačuji “odvážným obočím”?

No, nevěřím, že to nutně musí znamenat instagram obočí. Záleží jen na tom, co se vám líbí, pro mě, silné obočí indikuje vyplnění řídké plochy v ocasu konec ocenění trochu těžší než já obvykle bych, pak využití obočí gel, aby tlačil všechny bitové obočí chlupy přesně tam, kde chci jim.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

A když dělám silný obočí, vrstvím různé produkty, jako obočí tužka, oční stíny, stejně jako obočí gel. Dělám combo.

Stínový se prohlubuje, stejně jako zesiluje barvu nad rámec toho, co bych byl schopen se dostat s obočínkem, zatímco obočí tužka pomáhá kreslit ve všech soukromých obočících chlupech, pomáhat svým obýmům vypadat další plné i svěží. Pak jsem veden své stávající chlupy na obočí s obočí gely, aby se dostali tam, kde jsou požadavky jít.

Počtový tužka, kterou využívám, mac obočí sculpt, má šikmý tip, který mám rád. Stejně tak jako Metropolitan Decay Brow Blow, který má tenký, jemný nápad, který je úžasný pro definování soukromých chlupů.

Co se týče obočí prášky, jsem dívka Mac oční stíny. Využíval jsem Brun po mnoho let s mými hnědými vlasy, stejně jako přínosné odstranění obočí Gel je moje jízda nebo-Die Wow Gel.

REKLAMA

Grafická vložka + silné obočí = zůstatek! stejně jako velká rovnováha je skvělá.

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *