B-A-N-A-N-A-S
V zájmu plného zveřejnění, jediným místem, které jsem měl na sobě tento třpytivý make-up (Urban Decay, OBTS!) Bylo v přízemí … a pak nahoře … a pak v přízemí doma, protože jsem se cítil naprosto bonkers na sobě, takže možná titulu tohoto postu by měly být “předměstské dobrodružství”?

Ale víte, jak to je … Někdy musíš hrát jen s třpytkami, i když vás to vezme do Crazytown.

REKLAMA

Tam jsou některé big- @ ss skvrny třpytky v tomto pohledu, a ano, jsou obrovské. Použil jsem dva UD třpytky gely, včetně zkreslení, které má duhové šestihranné třpytky kusů (vypadají bílé v fotkách pořízených s bleskem, ale více fialová a růžová v reálném životě); A Duše láska, tma, šedá šedá. Oba jsou bezpečné pro použití na oči.

Mimochodem, jsem narazil na tip, když jsem cvičil tento pohled! Pokud jste vrstvení tuny třpytky na víčkách (protože nikdy nevíte, kdy se objeví příležitost), počkejte, až bude každá vrstva zcela vyschnout před použitím dalšího, protože pokud jste více třpytí na víčkách, zatímco jsou stále Mokré, můžete narušit předchozí vrstvu.

Což je prostě … není dobré.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Také jsem narazil na krásný, snadný způsob, jak udělat přirozeně vypadající základna: plnohodnotné tekuté matné korektory (tečkovaný kdekoli chcete pokrytí) plynule s obličejovým kartáčem a navlhčeným s make-up nastavovací sprej.

V ideálním případě použijte obličej kartáč se syntetickými vlákny, protože syntetické štětiny nebudou absorbovat tolik kapalného produktu, protože přírodní štětiny budou, které opouští více na tváři.

Vše o této (naprosté) základně

Použil jsem městský rozpad nahý pokrývku kůže ve středně tmavém teplu s reálnými technikami Multi-face kartáč, který jsem navlhčil s novým městským rozpadem letní slunovrat veškerý stříkací stříkáním.

Je to Le Vonná verze všech Nighter … to má cítit “léto” (kokosy, ananas, mořská sůl), ale vše, co cítím, je vágní opalovací krémová vůně …

Eh. Jsem přemohl o vůni, ale nastavení sprejů je nádherný!

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

REKLAMA

Karen

P.S. TGIF!

P.p.S. Co jsi udělal pro čtvrté? Šli jsme na toto místo zvané Mcnears Beach Park pro piknik, a to bylo hezké. Coywolf se musel postavit hrad v písku, musím udělat nějaké čtení a El Hub udělal nějaké rybaření z molu. Použil kus vařeného hot dog pro návnadu … pak zvědavě přemýšlel, proč nic nezachytil. Lol.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *