Sobota Surfing, 3. března 2018

Velké ráno, nádherné! Narozeninový lasagne je v troubě, stejně jako já se chystám vyzvednout Connorův dort pro její narozeninovou oslavu. (Budu publikovat obrázek. Je to třívrstvý citronový dort s růžovou ombre růžovou růží, kteří jdou po stranách!) Jako obvykle běží kolem na poslední chvíli, takže budu držet make-up jednoduchý. Možná něco s kolekcí Mac Padma Lakshmi.

Než půjdu udělat nějaký rychlý twister míchání (musíš dělat to, co musíš udělat!), Tady jsou někteří příběhy, které tento týden chytily mé bronzové oko.

REKLAMA

Wow, vypadá to, že se to stane. Kosmetika, stejně jako produkty pro osobní péči se chystají najít pod federální regulační kontrolou po 80 letech. Existuje předběžná smlouva o návrhu, který by potřeboval podnikání, aby se zaregistroval u FDA (právě teď podnikání se ani nemusíte registrovat), stejně jako potřeba FDA pro vyhodnocení řady komponentů pro bezpečnost.
V současné době FDA nepotřebuje výrobce výrobků, jako je šampon, deodorant, rtěnka nebo oční make-up pro hlášení bezpečnostních problémů. To je správně! Jakýkoliv typ ol ‘Joe Shmoe by mohl přidat polské boty nebo ptačí poop na oční stíny, stejně jako to bude naprosto “legální”

Rtěnka v prášku typu je věc, stejně jako vše, co musím stát, je, kdo věřil, že by to byl skvělý nápad …? Mezi kočkou, stejně jako dítě, stejně jako moje vlastní neohrabaně, to je katastrofa, která čeká.

Whelp, můj lékárna beauty Desire Seznam práv jen déle od tohoto výpisu od společnosti WireCutter.

Jdete někdy na tyto stránky, btw? Měli v New York Times. Obvykle ji zkontroluji pro hodnocení domácích spotřebičů, jako jsou desky, stejně jako vakuum. Dělají rozsáhlé výzkumné studium, stejně jako testování.

Yup, více, stejně jako více značek obuvi se dostávají do make-upu. (Viz: Christian Louboutin.)

Myslíte si, že je to divný skok?

Věřím, že je to typ šílené … Protože co dělá? S botami musí dělat? Rtěnka, opravdu? Nicméně jsem nadšenec boty (abych to mírně), takže jsem dole.

Ok, takže tento článek čte jako Charlotte Tilbury Infomercial ke konci, ale já jsem byl nasáván, když Charlotte rozlévala fazole na to, co je to pro ni udělat hvězdné make-up pro Oscars.

Oblíbené fotky týdne: Tyto obrázky Dukha lidí Mongolska. Jsou to kočovný kmen, který bydlel ve stejné oblasti po celá staletí, stejně jako mají zvláštní spojení s divokými zvířaty, včetně sobů.
Picty dětí podřimuje s sobů, roztaví mé? srdce.

Existuje něco extrémně Hannibal Lecter o těchto portrétech profesionálním fotografem Evija Laivina žen, kteří používají Amazonovy nejpodivnější kosmetické zařízení, ale oh, moje dobro, nemůžu se podívat …
Mají tyto kontraptécti opravdu něco pro každého? Vypadají jako hororové filmové rekvizity!

Než půjdu do postele, využím krém na ruce, stejně jako balzám na rtu … ale jaké špačky dělají před tím, než jdou do spánku, je mnohem zajímavější!

Aw, man, this makes me want to feed Michael B. Jordan brownies as well as ask him exactly how his day went. ?

My preferred tune from the Black Panther soundtrack

I am this man. This guy is me.

REKLAMA

Have a fantastic day! Všechno nejlepší k narozeninám ??? to all the pisces infants out there.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *