Mám jen uši propíchnuté … Jsem zásadní takový.
Absolutně nic zajímavého. Jediné, co jsem měl, jsou propíchnuté uši, stejně jako v tom jsem opravdu neměl stát. Moje máma je propíchla, když jsem byl jen trochu dítě ve zdravotnickém zařízení (je to kulturní věc pro filipínské). Věřím, že musím být den nebo dva staré.

Mám v plánu získat uši Connor Claireho uši propíchnuté jeden z těchto dnů, kdy El Hub nebude hledat, protože on říká, že on jen chce chránit její dětství trvale (jako, dokud není v jejích 30 letech, haha), ale s největší pravděpodobností vyhrál Dokonce i za několik týdnů později.

REKLAMA

Chlapi…

Jediná jiná věc, kterou jsem si přál, abych se propíchl, byl můj nos. Šel jsem s fází circa 1993, když jsem žádal nosní prsten, nicméně to netrvalo dlouho.

To je vše, co teď mohu věřit na ideální. Nešel jsem s propíchnutou fází břicha, protože nevím … Nikdy jsem neměl žaludek, který jsem si přál předvést.

Hmm … Skutečně se mi nelíbí přesně, jak to znělo, ale je to pravda.

A co ty? Jaké piercing máte?

REKLAMA

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

P.S. Je to vy, já, stejně jako gilmore dívky, láska. To bude náš post-Turecko den rekuperace / oslava. Přinesu broskev Bellini stejně jako pekanový koláč. Uvidíme se ve hvězdách Hvězdami za přibližně 90 minut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *