Kontrola v: Swooning přes lak na nehty chanel, briogeo vlasový olej a potřebuje zdřímnout …

Ne, že potřebuji další lak na nehty chanel, protože, boční poznámka, snažím se udržet kolekce odvolání zefektivnit na všech frontách, buuuuuuut Viděl jsem tento modrý stunner námořnictva na odvolání CHANEL COMPLECTION INSTAGRAM krmení a showed! Byl to momentální moment, důvěra.

REKLAMA

Připomíná mi trochu ze stínu z určitých úhlů, ale jasnější a o něco méně Moody.

Chanel Le Vernis barva nehty v orage, $ 27

Zatímco jsme na téma snažit se udržet věci zefektivnit, dnes ráno jsem vyčistil malou marnostní oblast v mém sprchě a debatovali, zda jsem chtěl udržet tuto láhev Briogeo Neodpořenit opravu zpracování ošetření oleje . Dostal jsem to chvíli a je to trochu těžké používat.

Trochu Sephora Pit Stop
Dostal jsem to částečně proto, že se mi líbí květiny a částečně proto, že se mi líbí myšlenka mít non-silikonový olej, ale eh, je to jen v pořádku. Musím být velmi opatrný s částkou, kterou používám, protože žádný vtip, jeden pokles příliš mnoho, a moje vlasy skončí neuvěřitelně mastné a ploché. Neroztomilý!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Našel jsem způsob, jak pracovat tím, že smícháním pár klesne do přítomné kondicionéry (moji jet je ODELE v tuto chvíli), ale rozdíl v mých vlasech opravdu není významný, takže jsem asi vyhrál ‘ T se to dostane znovu. Jsem stále na lovu pro vlasový olej bez silikonu, takže pokud máte jeden doporučit, dejte mi vědět.

Další věc, kterou jsem objevil, když jsem vyčistil svou marnost – tento malý malý sklenice lanige vody spící masky. Dostal jsem to z Sephora loni v červnu jako bezplatný narozeninový dárek a měl jsem to na měsíce, ale nedotkl jsem se ho, takže dnes, po mé sprše, použil jsem ho, abych zvlhčil mé tělo. LOL! Myslím, že je to lepší, než to nechat tam sedět.

No, hej tam tam rosie-póza!
A víte, co, moje kůže se cítí docela měkká. Mohl bych to jen dát na tváři. LOL!

Doufám, že všechno na vašem konci je v pořádku. Věci jsou tady dobré, jen trochu rušnější než obvykle. V tomto týdnu jsem měl zabil termínů v práci, a to spolu s veškerou dovolenou Stuff Connor se děje (minulý víkend bod odůvodnění a vánoční výkon v noci), jdu tvrdě z jednoho úkolu na další.

REKLAMA

Cítíte ještě rekreační duch? Na Vánoce v letošním roce přemýšlím o tom, že se ptám Santa, abych mi dal pět hodinový blok, abych si mohl zdřímnout! Teď by to byl vánoční zázrak.

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *