První myšlenky na velmi první pomoc

Je to FAB
(PSST!) Předpoklad, co jsem slyšel chladič vody? Slyšel jsem, že velmi první pomoc kouzla je báječná pro citlivou, náladovou kůži. Šířit slovo. ?

Zpočátku jsem si přála poskytnout linii jít od toho, co jsem slyšel o jejich retinolské oční krém ($ 44), i když se začínám cítit jako oční krémy jsou jedním z těch zbytečných snah. (Sigh) Část mě stále si přeje věřit, že je k dispozici, že to funguje. Za tímto účelem je retinol sloučenina pleťové specialisty zmiňují, i přes, stejně jako opět opět jako jeden z nejúčinnějších složek péče o pleť …

REKLAMA

Využívám jen velmi první pomoc Retinol oční krém na týden po dobu jednoho týdne, ale zatím? No, zatím mohu říci, že se mi líbí, že ho mohu využít kolem celého oku, a to jak ráno, stejně jako ještě jednou v noci, stejně jako já stejně jako přesně tak přesně, jak dobře it vrstvy pod make-upem.

Ještě jsem to už dlouho nevyužil, ale zatím … stále čekám na “A-ha!” moment.

Stejně tak využil velmi první pomoc Beauty dohodu s čistícím prostředkem ($ 21). Je hodnoceno pro všechny typy pleti, pěny do bohaté pěny, stejně jako se mi líbí využít po obtížných cvičeních, protože to zcela roztaví pot, stejně jako jakýkoliv typ zbytkového make-upu. Poté, co jsem ho využil, moje dohoda s cílem je čistý.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

První pomoc Krása $ 26 Tónovaný hydratační hydratační s SPF 30 je také poměrně dobrý, zejména pro dny no-make-up, protože naprostá ochrana, stejně jako matný povrch, aby to bylo jako mnohem cenově dostupnější verze renomovaného 46 dolarů ve výši 46 USD. Je tu dobrá řada 10 odstínů, z nichž také vybere.

A pak je tam Bendy Avocadeo Concealer ($ 22), který řídí mé linie pod očima, stejně jako nevypadá zjevné nebo těžké … na rozdíl od ještě dalšího produktu (Ahem, mluvím s vámi, Tarte Shape Tape).

Je to na Slavnějším konci korektorského spektra, takže pokud jste fanouškem MAC mineralizačního korektora nebo Mac zvolte Moisturecover (RIP), věřím, že se vám to líbí.

Bendy korektor je k dispozici v trubce s Doe-noha pro jednoduchou aplikaci (yay!), Stejně jako je nabízen v sedmi odstínech.

Nosit velmi první pomoc kouzlo tónovaného zvlhčeného hydratačního pálení, stejně jako jsem také s použitím korektorů v 5.

REKLAMA

Vyzkoušeli jste něco z velmi první pomoci? Pokud ano, co si myslíte?

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *