MAC hlasité, stejně jako odstranit rtěnky: yash, barokní internet, fleur d’coral, cukr nádherný portrét, stejně jako cukr dada

matná rtěnka v cukru nádherné cameo, středního korálového růžového
Držím se, který z pěti rtěnek v novém MAC hlasitě, stejně jako odstranění kolekce je nejvíce “pozoruhodné.” Jeden po jedné ruce, tam je teplý nahý růžový barokní internet, stejně jako střední tónovaný korál-růžový cukr nádherný portrét, oba mají více než dostatečné oomph, stejně jako barvy, aby kompliment kouřy oči, křídla stejně jako každý Oční stíny vypadají nápaditěji.

Matte rtěnka v barokním internetu, teplá nahá růžová
Ale pak je tu také hluboký přírodní matný yash, který není nikde blízko jako honosný, ale můžete ho hodit s téměř cokolivem, takže je to také super flexibilní.

REKLAMA

Matná rtěnka v Yash, hluboké neutrální
Čtyři z pěti z pěti rtěnek jsou v Mac je tradiční matný vzorec, takže očekáváme prudce stoupající pigment, téměř plochý povrch, stejně jako trvanlivost pro dny (OK, více jako 4-5 hodin).

Podivná dáma je fleur d’Coral, naprostý lehký broskvový mac lesk s nejslabším náznakem lesa.

Lustrová rtěnka v Fleur d’Coral, lehké broskev
A oh: Pokud se vám líbí váš make-up brzy-’90s styl (jsem vinen z toho čas od času), budete nádherný na cukru Dada, teplý nahnědlý oranžový matný. I, spolu s polovinou populace mé bývalé střední školy, otřásl podobný stín circa 1992.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Matná rtěnka v cukru Dada, teplá nahnědlá oranžová

Kdybych musel vybrat standout, bylo by to pro mě Yash, protože je to jeden z těch akty jako Mac Velvet Teddy, který skončíte po celou dobu, aniž byste to uvědomili. Než to pochopíte, dokončili jste tubu, stejně jako porozumíte mi – mám rád věci, které jsou praktické i užitečné.

Moje druhá možnost by byla kravata mezi barokním webem (což se jeví jako je to velmi nabízeno online, tak zkontrolujte svůj pult), stejně jako cukr nádherné porce. Oba, opět praktické, stejně jako užitečné … ale s dalším pow! ?

REKLAMA

Neutrální milovníci, nenechte si ujít hlasitě, stejně jako odstranění, stejně jako sbírky Glow Play. Jsou to mezi nejlepší pracovní mac prováděné za chvíli.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *