Vyzkoušejte nové kapaliny Mac Dazzleshadow pro třpytivé, lesklé víčky a dlouhotrvající třpyt a lesk

lesklý, třpytivým dobrotem
Je to třpyt, nebo je to velmi lesklý lesk očí? Quelle překvapení! “TIS oba.

REKLAMA

Tekuté oční stíny Mac Dazzleshadow (22 USD)

Šumivý nový Mac Dazzleshadow tekuté oční stíny přicházejí v 10 odstínech v každé barvě, kterou byste chtěli nosit do Schmexy čas, předškolní čas knihovny čas (to mě), nebo kdykoliv, opravdu.

“Ztráta se v očích, které tantalize, fascinují a glamorize. Zavedení neodolatelného blikání našich všech nových daze-inducing Dazzleshadow kapalina. K dispozici v rozsahu zářivých povrchových úprav – od ořešení třpytky na jemnou jiskru a úžasný chrom – tento ultra lesklý tekutý oční stíny kluzá přes víčka pro mytí fantastické barvy, která udržuje svou nádheru až 8 hodin. Jeho lehký chladicí vzorec se rychle nastaví pro supreme druhé pleť textury, která se cítí ultra-měkký na víčkách. ”

– MacCosmetics.com.

Vážně, jsou to takový nález. Nikdy se nebudete muset vypořádat s Renegade Glitter Bits Cascading po tvářích nebo pod očima (nebo v mém případě, na obočí, a proč nebo jak se třpytí, že se tam dostane vstát, už nikdy nebudu vědět).

A kvůli reflexnímu povrchu můžete také dostat s vysokou módní vzhled lesklých očí ve stylu časopisu bez toho lepkavý, gooey, hrubý pocit na víčkách. DAB Některé na zadní straně ruky s aplikátorem DOE-noha, vyzvednout nejmenší částku s kuželovým mícháním kartáčem (to je klíč! celý den. (Sledujte hodiny, protože budete mít jen asi dvě minuty, než se vzorec zcela nastaví.)

To je tekutý rty semišové matné rtěnky v nahé červenat civilizovanou kosmetikou na rtech.

TIP: Uvolněte přechody mezi Dazzleshadow tekutinami na kůži tím, že rozostřují okraj s vaším oblíbeným opáleným krémovým očním očním očním stínem, protože je to jednodušší míchat smetanový stín do jiného krému nebo tekutého stínu, namísto míchání práškového stínu s smetanový stín. Podobné textury = jednodušší míchání. Zde mám na sobě mac Cream Color Base ve středním tónu sépie, ale můžete v podstatě použít jakýkoliv krémově hnědé oční stíny, které máte kolem.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Vřele doporučuji dvě odstíny, které tady na sobě – ​​teplé hnědé paprsky (vnější víčka) a třpytivé broskev každý den je sluneční svit (vnitřní víčka) – pokud hledáte něco flexibilního, protože oba pracují s neutrálními a odvážnými rty .

REKLAMA

4 z 5 srdcí.

Vaše přátelské sousedství Beaula DDICT,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *