GLITPALLY ZELENÁ GARMONDIENT WINGS: Rychlé a snadné dovolené make-up vzhled

Aktuální dilemas du jour?

Co musíte skončit s pěti libry citróny bývalé pěstounské matky, dala mi (ona má strom ve svém dvoře, který produkuje pobuřující množství citronů).

Co je nějaká slavnostní a barevná dovolená make-up, který mě nebere do Valentýna dokončit? (Jsem jen sranda.)

Zatím ještě nemám ponětí, co dokončit s citrony (Ugh, citronová lišta a limonáda? Možná nějaký druh citronové marinády?), Myslel jsem na trik pro létání přes různé barevné vzhledy.

REKLAMA

A tady je …

Zahrajte si s okřídlenou vložkou. Existuje mnohem četné způsoby!

Stejně jako s tímto pohledem s třpytivými zelenými přechodovými křídly. Bylo to překvapivě rychlé a snadné.

Krok za krokem

Začněte tím, že vytáhněte okřídlenou vložku s tmavě zeleným matným vložkou jako základem (použil jsem hlavní linku pro rozkladu Urban Decay). Být tak jemný nebo dramatický, jak chcete.

Pak, pro jasný Shimmer pop, vrstva jasně zelené třpytky v centru (mám na sobě městskou rozkladu fáze potápění) na lash linii.

Nakonec vytvořit barevný gradient, ponořte šikmý kartáč do černého očního očního hadice (Mac Carbon pro život!), A pat, který na vrcholu vnější části křídla.

REKLAMA

Zelená jde dobře s teplými hnědými a broskvemi, což je to, co mám na svých víkách, rty na těchto tvářích v tomto pohledu. Pokud chcete být mnohem dobrodružnější, ale růžová by byla hravá komplementární barva … Já jen říkám.

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *