5-minutový make-up: zářící broskvové tváře a rty, úžasné hnědé víčky a nejnovější drogerie miluje!

Všechno. . Sacharidy.
Dobré ráno! Nejsme zpátky v novato, ale dnes večer budeme doma. Předtím jsem připravil tento příspěvek, než jsme odešli na dovolenou, a teď vidím fotky a duševně připravujeme se na počasí sako.

Jestliže, zatímco procházky přes Downtown Nanato nedávno, viděl jste ženu s selfies s pytlem bagelů v autu, FYI, že žena byla velmi, velmi pravděpodobná mě – zejména kdyby měla masivně sýrový úsměv.

REKLAMA

Úsměv byl tam několik důvodů. Nejprve – Dobrý den! – Všechny lahodný sacharidy (to bylo krátce před spartanským závodem, takže jsem je přivedl se mnou, abych se s mými spolupracovníky sdílely v pekárně). Za druhé, udělal jsem make-up za pět minut (a nebyl to horký nepořádek).

Čerstvý a zářící

Tento 5minutový make-up vzhled má zářící broskvové tváře, lesklé broskví rty a úžasné neutrální hnědé víčka s nejlehčího doteku růžové jiskry. Naměl jsem to před pár v pátek.

Nemám naprosto ponětí, proč, ale mám nějaké pěkné komplimenty od lidí, které jsem běžel, když jsem běžel pochůzky ten den, a také z El Hub, když jsem ho viděl později ten večer, a to mě překvapilo, protože proč dělá Super snadný make-up Stejně tak je to tolik lásky? Nechápu to. Já jsem doslova jen házet sh * t a doufat, že to nechodí.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Můj nejlepší odhad je, že možná je to proto, že jsem neměl čas, abych to přehnal, takže jsem neudělal příliš mnoho kontraproduktivního vylepšení? Prostě jsem šel se svým střevem a udělal to? kdo ví?

Nový lékárna make-up miluje

Ach! – Pro všechny mé lékárny makeup-lovin ‘dámy, použil jsem pár palet v tomto make-upu vzhled z neutrogeny: $ 12.99 Kerry Washington Vital Eye Paleta a $ 9.99 Kerry Washington vitální lícní paleta. Oba se snadno míchají, hezká (myslím, že to) a prášky vydrží celý den dlouho. vysoce doporučeno.

Make-up nošení v tomto pohledu

Oči: Neutrogena Kerry Washington Vital Eye Paleta (víka a horní lashová linie), Urban Decay Glitterrock (růžová třpytka Lehce na víčka), Chanel Dimensions de Chanel Mascara (Lashes), NARS Komo obočí tužka a MAC Clear Brown Set (obočí)

Základna: Mac Studio Fix Fluid Nadace v NC42 smíšené s Mac PinkLight Strobe Cream Set s chanelem sypký prášek, Estee Lauder Dvojité oblečení Instant Fix Con24h korektor

Líky: Mac Retro Matte Lipcolour v zádech v Vogue Lehce na jablkách vrstvené s neutrogenní Kerry Washington Vital Chee Palette na vrcholu

Rty: Mac Retro Matte Lipcolour v zádech v Vogue, MAC Lifglass v Lust

Měl jsem nádherný čas na této dovolené, a já udělám můj tarningest, abych přivedl část této pozitivity se mnou do novato.

REKLAMA

Uvidíme se brzy z druhé strany Pacifiku.

Aloha,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *