Kombinace Tarte Kiss & Blush Cream Cream Fream & Rt

Nový Tarte Kiss & Blush Cream Compuite Combined ($ 42)
Oh, OK … Dostanu to.

Zajímalo by mě, proč Tarte ozdobil jejich nový Kiss & Blush Cream Cream Compuku a rty s pískovými dolary, s ohledem na to, že normálně partnera partie s létem, stejně jako pláže, stejně jako kombinace je na pádu, avšak kontrolujte ji: Když se otevře Paleta, šest pánví je založena ve tvaru hvězdy, jako je tvar ve středu písku dolaru.

REKLAMA

Vidět to?

Trochu roztomilý, že?

Pět vnějších pánví jsou krémy, které můžete nosit na rtech, stejně jako tváři, stejně jako menší pánev uprostřed je opalescentní zvýrazňovač (také krém) – vše vyvinutý kolem stylu přirozeného, ​​denního vzhledu, který Je jedním z více neobvyklý krok pro Tarte, s ohledem na to, že podzim je obvykle čas, alespoň v make-up marketingu, pro mnohem vážnější, full-on make-up.

Barvy jsou vytvořeny tak, aby dobře hravě se všemi tóny kůží, stejně jako krémový vzorec, který je snadno kombinován na vrcholu základu nebo holé kůže, je mega hydratační (sestává z vitamínů C stejně jako E).

REKLAMA

Když už mluvíme o písčitých dolarech, mám několik z nich, které jsem objevil v průběhu let. Objevili jste někdy písčitý dolar na pláži?

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *