Všechno nejlepší k narozeninám, malý!
Tento Coywolf se dnes otočil šest! Jaká cesta je to pomoci vést malou osobu přes jejich rané roky. Každý den je opravdu dobrodružství.

Právě teď miluje tanec (a pravděpodobně se připojí k tanečnímu týmu v její studiu v příštím roce), a cokoliv a všechno související se zvířaty. Její oblíbené školní aktivity jsou umění, p.e. a stonek laboratoře. A když je to playwtime, miluje budovu s Legos a hraje s jejími dusky a panenkami.

REKLAMA

Včera v noci jsem své roční narozeniny lasagne!

Každoročně dostane jeden rok, a večeme ji v její speciální kandinitární pánev. Je to naše zábavná rodinná tradice – protože nic neříká, že tě miluju jako sýr a sacharidy, lol!

Connor’s Birthday Lasagna Pan
Oh, a opravdu je dcera jejího otce, protože když přišlo k vyzvednutí dortu, konkrétně požadovala čokoládu.

V sobotu budeme házet narozeninovou oslavu se svými kamarády v sobotu, která by měla být zábavná! Je to její první opravdová narozeniny s bandou dětí, a tak je nadšená. Byl jsem super zaneprázdněn prep pro všechno … Přísahám, žádný z těchto dětí se pravděpodobně nestará o detaily, ale je pro mě důležité, že má dobrý čas, takže když tato paměť zastrčí hluboko do mysli, ona ” Vzpomeňte si, jak moc legrace měla a jak milovala.

REKLAMA

Pokud je to vaše narozeniny dnes, pak všechno nejlepší k narozeninám! Yay pro březen dětí.

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *