Snadný každodenní make-up Podívejte se: Summer Breeze

Dnes jsem nosil tento letní čas podívat se, že spustit pár pochůzků a odhodit Coywolf na její první den letní zábavy / školy. Použil jsem spoustu Chanelu, se mixem nových a starých favů, protože miluji způsob, jakým řídí barvu. Používají juuuust dost, takže nechodíte z nuly do rodeo klaun v kolibříku srdce.

Vzorník a detaily na klíčových produktech níže.

REKLAMA

Klíčové položky

Základna: Všechno, co mám na sobě, je 50/50 směs IT kosmetiky CC + osvětlení a bezolovnaté matné tónované hydratované (odstín, který nosím, je opálení), který jsem aplikoval prsty na vrcholu AVEENO Baby SunScreen. Žádné nastavení prášku, bez korektoru.

Líbí se mi způsob, jakým tento základ vypadá a cítí, zejména když je to horké, protože dostávám střední pokrytí s minimálním produktem. Moje póry se cítí jako oni mohou stále dýchat a make-up zůstane bez ohledu na to, jak moc se potu. Samozřejmě byste si mohli vybrat buď osvětlení (který pracuje divy jako nešikovný korektor, mimochodem) nebo matný, ale rád míchám dva, protože Ahoj, mé jméno je Karen, a rád komplikuje věci.

Pokud mi míchání nezní přitažlivá, pak doporučuji jít na matný, ale stále přidávat jednu nebo dvě kapky svého oblíbeného tekutého zvýrazňovače (Mac je stroboskopický krém je nejlepší pro míchání do základů, IMHO).

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Oční stíny: Chanel les bémies přírodní oči paleta je tak dobrá. Oční stíny mají hladký kluk gel-práškových hybridů, a můžete kombinovat libovolné combo barev s několika málo škůdců stěrače čelního skla. Pokud máte rádi chantecaille krémové stíny v hrncích (což jsou fantastické, ale velmi $$$), tyto chanel stíny mají podobně krémovou konzistenci a světelný vzhled. Nikdo z nich nenajdete, ani třpytí, usadili se do jemných linek.

Obsah: Quick Boty! To byl můj poprvé, co se snažil, že je to kosmetika obočí moc micro univerzální definující obočí tužka v univerzálním taupe, a miluji to. Na jednom konci je neuvěřitelně hubená twist-up tužka pro kreslení přesných linek a tuhý obočí spoolie na straně druhé. Za minutu jsem udělal tyto obočí a bylo to naprosto nespotřebované, protože tužka vkládá dobré množství barvy, ale přesto je to dostatečně měkký, aby nevypadl extrémní ani blokovat.

Tvoje a rty: Miluju, jak Chanelův krém červenat míchá se v ideálním případě do vašeho základu, aniž by to zvedla nebo pohybovala. Také mám rád, jak nikdy vypadají zřejmá. Swlush, který mám na sobě, je starší, který vypadá, že už není kolem (č. 25), ale na místě Chanel je spousta dalších krémů.

Combo rtu je inkoustem Rouge Allure (Chanelova lehká kapalná rtěnka) v Amoreuxu, přelité rouge Coco Gloss v 172 (polotepavá, ale dlouhotrvající).

Více obrázkú!

Všechno, co mám v tomto vzhledu

IT kosmetika tónovaná zvlhčená (matná a osvětlení smíšené) v opálení

IT kosmetika obočí moc micro v univerzálním taupe

Chanel Cream červenat č. 25

Chanel les béžové zdravý čistý prášek v č. 40 (nosí jako bronzer)

Chanel les bémiží přírodní oční stíny kolekce

Chanel Dimensions de Chanel Mascara (vynikající pro Délka Epic Lash a Lift)

Chanel eyeshadow-Liner-Kohl v obrysu grafique (tmavé námořnictvo, které je nejlepší, pokud se vám líbí tmavší vložku, ale nechcete, aby tvrdost černé)

Clinique docela snadné vložky

Chanel tekutá rtěnka v Amoureuxu přelité leskem Chanel v 172

Chanel Les Beiges healthy glow Powder in No. 40

REKLAMA

I think this is a real life everyday makeup look. I don’t know if this kind of makeup bores you to tears, but I could spend all day talking about wearable stuff. If, however, you’re all about big glam (false lashes, lots of shimmery and colorful eyeshadow, etc.), I feel you. I love that too.

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *