Beauty Hacks na letu na zkroucení Frizzy vlasy

Šťastný pátek!
Opravdu jsem jen zkrotil svou bláznivou hřívu s deodorantovým sprejem a krémem?

Ahh, podivné a úžasné věci, které zjistíme, kdy jsme tlačili, aby se krása zlepšila na letu!

REKLAMA

Dnes ráno jsem byl požádán, abych skočil na nečekané video volání pro práci na poslední chvíli, a tak samozřejmě, že jsem právě dokončil cvičení a neměl jsem se sprchovat nebo česané vlasy. (Není to vždycky případ?)

Neměl jsem moc času, abych se připravil, takže jsem si otřeli obličej a tělo s vlhkým žínkem, se změnil z mého zpoceného cvičení oblečení, posadil se v počítači a pak se zapnul videokameru. To je, když jsem si uvědomil, jak bláznivé vlasy vypadaly, lol! Nechte ho do kamery, aby vždy odhalil brutální pravdu.

Každopádně nikdo nebyl na výzvě ještě a já jsem si myslel, že jsem měl minutu nebo dvě nejvíce. Takže jsem si vzal můj culík, hrabal prsty přes vlasy a podíval se na to, co jsem měl na stole. Pak jsem popadl organický sprej deodorant a krém na ruce, aby některé zlepšení vlasů.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Pracovní věci!
Za prvé, postříkal jsem si vlasy po celém spreji deodorant, aby se snížil celkovou frizz a zářez (tento konkrétní deodorant je zabalen esenciálními oleji, které jsem s nimi hádal). Pak jsem použil malý kousek rukou krém jako sterkymer mých ránů, baby chlupy a konce zkrotit flyaways.

A víš ty co? Ve skutečnosti to fungovalo!

Byl to nejsladší a nejsofistikovanější účes? Sakra ne. Ale alespoň jsem vypadal poněkud prezentovatelné.

Je to tak vtipné, jak se časová krize může vést k objevování nejvíce náhodných beauty hacky, hahah!

Můžete si vzpomenout, když jste naposledy museli udělat krásu na mouchu? To bylo daleko jeden z mých nejkreativnějších pokusů.

REKLAMA

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

P.S. TGIF! Doufám, že váš pátek bylo hladké plachtění.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *