Trash Scash: listopad 2015

s legendárním odpadem minulého měsíce, tento měsíc přinesl mnohem menší množství prázdnin.

Jsem nejvíc hrdý na dokončení toho bitového hrnce prášku Laura Mercier!

Laura Mercier Trick Rusné prášek – $ 30 za 4G (Sephora)
Tento bitový hrnec nádherného prášku mi trvalo tři roky na dokončení! (Poznamenal jsem, že jsem si to koupil 7. prosince 2012 během VIB strávit 50 dolarů i získat $ 20 off kupón). Využil jsem tento prášek, aby se můj pod očima téměř každý den. Poskytuje trochu osvětlení (drobné bitové kousky Shimmer), stejně jako nastavuje mé korektory – stejně jako to nevypadá, nebo sušit. Teď, když je od mého života pryč, hodně mi chybí! Teď se snažím využít svůj Mac Prep + Prime transparentní dokončení prášku, stejně jako se mi nelíbí tolik – to dělá oko oblast vypadat suché i krepey. Právě jsem otevřel e.l.f. Vysoký význam prášek (který sedí nevyužitý v mém skladě za poslední 2 roky!), Stejně jako je to jen v pořádku … je to pěkný prášek, ale ne tak osvětlovací jako lm pro pod očima. Dále se chystám, abych se otevřel Nars světlo odrážející volný nastavení prášku (také neotevřený v mém stash), abyste viděli přesně, jak to it tarify. Sečteno řádek: LM prášek stálo každý cent, stejně jako určitě odkoupím (možná využít letošní kupón VIB?)
Stash hodnota: 10/10 odkup: ano

Bourjois objem krásy Max Mascara – $ 21 pro 10ml (nakupující léky MART)
Nezadávám Burzois řasenku, že jsem se mi nelíbila, stejně jako to není výjimka. Poskytuje pozoruhodné množství objemu při řízení o vyhodnocení řas. Stejně tak nemá šílit na mě. Jediné mírné negativy této řasenky je to, že je to zpočátku mokrý, stejně jako s takovou velkou hůlkou, je zde nebezpečí, že bude mít řasenku na mém očním víčku při aplikaci (to snižuje, jak se řasenka vyschne časem). Je to také trochu chlupatý, nicméně nic, co nemůže být odstraněno kovovým řasovým hřebenem. Stejně tak jako to, že tato řasenka může být vyvinuta, stejně jako nevytváří řasy spidery. Obal je rovněž nahoru Notch – je zde klávesový systém, abych mohl říct, že je to zavřeno. Dostal jsem tu řasenku jako součást setu – Nejsem si jistý, jestli jsem ochoten zaplatit 21 dolarů za řasenku, jsem také zkažená s krycí ženou Lashblast.
Stash hodnota: 8/10 odkup: možná

Jednoduchá čistící micelární voda – $ 10 pro 198ML (drogerie)
Byl jsem nadšený, že jsem zkusil tuto micelární vodu, která se dostala na rave recenze. Přemýšlím o sobě poněkud z znalci micelárních vod, stejně jako to prostě nebyl online jako humbuk pro mě. Je to poměrně mýdlo, stejně jako zanechal zbytek na mou kůži. Stejně tak nevyčistěla tak důkladně, jako ostatní micelární vody, které jsem využíval – spíše než zdvihací zbytek z mé kůže, šplouchá ho kolem. Koupil jsem si to na prodej, takže nejsem tak rozrušený. Je to spíše jemné, takže vidím, že je to skvělá volba pro ty s citlivou pokožkou.
Stash hodnota: 5/10 zpětného odkupu: ne

Kibio Suncare Deal s Lotion SPF 50 – $ 22 pro 40ml
To vypršel poslední listopad. Ale byl jsem přesvědčen, že bych to udělal na svých rukou nebo jiných oblastech, kromě mé dohody s – je to jen hodně i změkčovadlo stejně jako tlusté. Stejně tak zanechává silný bílý odlitek na kůži. Udělal jsem to, že to bylo 100% minerální opalovací krém s vysokým SPF. Kibio byl zaniknutou značkou Clarins – zaměřila se na přírodní i organické složky ve svých formulacích. Existuje několik produktů Kibio, které jsem skutečně ráda, včetně jejich hydratačního obličeje, stejně jako hliněná maska. Když nakupující tuto značku vyčistili počátkem roku 2013, jsem se skladoval na několika produktech, stejně jako to byl jeden z nich – věřím, že jsem si koupil na 50% slevu.
Stash hodnota: 6/10 zpětného odkupu: ne

Garraudbio pohodlí výživný krém na ruce – 24 dolarů za 50ml
Dostal jsem to na clearance v Rexall. Líbilo se mi, že má přírodní komponenty, stejně jako ve Francii. Dostal jsem to za něco jako 75%. Je to skvělý krém na ruce – ne také mastný, stejně jako příliš voňavý. Nicméně, to netrvá dlouho na rukou, stejně jako jsem zjistil, že jak jsem ho využil, produkt skončil, že je hrudkový, stejně jako vypadal oddělený. Předpokládám, že je to obtížnost přírodních produktů – někdy jsou struktury divné, stejně jako nemusí udržovat stabilní tak dlouho.
Stash hodnota: 6/10 zpětného odkupu: ne

Dort krása neseeet Velveteen rukou krém – $ 18 za 100ml
Dort Beauty je chápán pro jejich pažší vonící produkty těla, ale musel jsem dostat tuto neschoskovanou verzi, abychom udrželi v kanceláři od svých spolupracovníků (konkrétně můj šéf!) Je citlivý na vůni. Krém na ruce je extrémně vysoká kvalita, využívající glycerin, mango semeno, stejně jako knoflíky butters – to není mastné vůbec stejně jako udržuje mé ruce navrácené na dlouhou dobu. Bohužel tato specifická verze ve Velveteenu vzorce je přerušena, avšak dort má dílčí značku zvanou delikátní, která je nabízena v lékárnáchas well as there’s an unscented version in that range.
Stash worthiness: 9/10     Repurchase: No (but I may try the Delectable version)

LaCoupe volume Amplified Shampoo – $8 for 750ml (online: well.ca as well as lacoupe.com)
I bought this giant bottle of shampoo during Back to institution promotions in 2013… I lastly busted this bottle open in the summertime time as well as it’s taken me this long to surface it. Granted, I didn’t utilize this shampoo solely however I most likely utilized it 3 times a week. I truly like exactly how this shampoo lathers and the scent is remarkable (smells like a salon? That’s the only method I can explain hair product scents!) However, I don’t discover it to be that volumizing – I requirement to alternating this shampoo with others so it doesn’t evaluate my hair down. Also, within the last 12 months I’ve noticed that LaCoupe (a Canadian brand) has disappeared from all the drugstores. The only location I can discover it now is online.
Stash worthiness: 8/10     Repurchase: Maybe, if I can discover it again

Redken Curvaceous wind up Reactivating Spray – $22 for 145ml (salons as well as online)
I bought this last year at a cosmetics discount rate pop-up shop called gorgeous Brands, which brought some decent offers on whatever from drugstore to high-end brands. This curl spray does have a tendency to leave my hair crunchy so I have to utilize sparingly. It does odor nice – um, like a salon.
Stash worthiness: 6/10     Repurchase: No

Vzorky

Klorane Soothing Eye cosmetics cleaner lotion – $16 for 100ml (drugstores)
I’d been curious about this product ever since spotting it at Rexall as a “French cult beauty product”. I get a sample of it to try as well as I’m SO pleased I got to try before I bought since this thing is STINKY. It smells like old woman perfume mixed with bug repellent – as well as the odor lingers too. While it is efficient in eliminating all eye makeup, it’s rather a greasy formula as well as leaves a residue on my skin. It was a disappointing experience after being so thinking about this product. The full size is rather costly too.
Stash worthiness: 3/10     Repurchase: No

Vichy Pureté Thermale One step Cleansing Micellar solution 3-in-1 – $20 for 200ml (drugstores)
I such as this micellar water. It’s not the very best available however likewise not the worst. It’s most likely neck as well as neck with Bioderma for me. It cleans residue well as well as has no scent. I’ve had the full size bottle before as well as I do have a full sized bottle of this in my stock which I bought during a 40% off promotion.
Stash worthiness: 7/10     Repurchase: Yes

Vyzkoušeli jste nějaký typ těchto produktů? exactly how was November for you in terms of empties?

Tomorrow is December!  And there’s something interesting happening on the blog… stay tuned.

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem do Buddy (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Trash Stash: February 2017It’s always a mad race at the end of the month to have all my trash provided well as well as the provide their final photograph before they’re tossed out! XD I’m a bit anxious about whether I hit my target of one each day quota… o_O Skincare Saje Konjac Kare Green…
March 3, 2017In “Beauty”

PP12: Bourjois Java Rice loose PowderToday I’m showing a product that sat collecting dust in my makeup drawers for years: The Bourjois Java Rice loose Powder: I got mine in 2013, in an anniversary set that contained a lot of products, as well as it specified that it was restricted edition: however I assumption this product proved to…
November 7, 2016In “Beauty”

Foundation, Powder, Concealer StashMost people have perhaps 1 or 2 foundations (perhaps a winter shade as well as one for summer), a couple of concealers (under eye dark circles vs covering blemishes), as well as a deal with powder. To je normální. Why I have amassed this many foundations / powders / concealers (or as I phone call them, base products),…
August 14, 2015In “Beauty”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *