Neděle s kartami Kočka, make-up a Charm Blog Mascot, Vol. 648

Rosie je mnohostranná kočka. Ano, má talent pro čísla a vědu a logiku, ale také miluje ztrátu v dobrém příběhu. Zjistil jsem, že si opravdu užívá čtení, zejména pohádkových knih. Prošli jsme polovinu Connorovy knihovny a Rosie prostě nemůže dostat dost. Její oblíbené, překvapivě, jsou obrazové knihy s měkkým, zasněný pocitem pro ně. Myslím, že ráda zkoumá jiné světy prostřednictvím fikce a příběhů.

Je také snílek, který jsem nečekal na našich počátečních rozhovorech o temné hmoty a astrofyzice. Zajímalo by jsem se, jestli nikdy vedla ke srdci, a myslím, že by mohla. Chytím ji v některých případech zamyšleně zírala do distančního hledání motýlů a hledá, jako by v hlavě tvoří skvělý střízlivý svět.

REKLAMA

No, odpovědnost volání. Rosie se zeptal, jestli bych si ji přečetl jinou knihu (Hans Christian Andersen je kompletní pohádky). Práce kočičí dáma není nikdy hotová.

REKLAMA

Samozřejmě příběh přirozeně přirozeně přišlo na karty. Byl to opravdový showman (kočka?) Koneckonců. Jednou z věcí, které ho učinily takový úžasný model Kitty, byla jeho schopnost sdělit příběh s jeho tělem, nebo s očima. Mohl sdělit emocionální hloubku v 300-stranickém románu s jedním flick jeho vousů!

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *