Můj MAC další dimenze sbírka

Zmínil jsem se, že jsem rád, že mám ráda stále limitovaná edice MAC další dimenze, stejně jako jsem byl super vzrušený, když bylo oznámeno, že to dělali trvalé. Dnes budu swatch mou sbírku dalších dimenzovaných předmětů, které zahrnují oční stíny, stejně jako Blushers, stejně jako bronzer:

Extra dimenze vzorec je popsán jako “kapalný-práškový hybrid” s většinou očních stínů s povrchem třpytivosti – někteří mají více zřejmé třpyt nebo mráz. Mohou být použity suché nebo mokré pro vyšší intenzitu, ale nikdy jsem je nepoužil mokré – budu muset zkusit to nakonec. Opotřebovaný suchý, zjistím, že jsou výjimečně pigmentované, stejně jako hladké (všechny mé vzorníky jsou prováděny suché).

Moje sbírka dalších dimenzovaných položek bylo zakoupeno přes program 3 roky, počínaje spuštěním tohoto povrchu v roce 2012, jednoduše volal “v další dimenzi”.

Oční stíny: Vlastním 12 dalších rozměrů oční stíny, stejně jako jim ukážu v chronologickém pořadí, ve kterém byly propuštěny, stejně jako já uvádím odstíny, které ji učinily do stálé sbírky s hvězdičkou. Všechny popisy barevné barvy převzaté z oficiálních poznámek Mac.

V další dimenzi 2012 (originální sbírka – pánve jsou větší s 2G výrobku vs 1,3 g později)

Bohatý jádro * – špinavý lilek
Grand Galaxy * – špinavý střední tón fialová
Havana * – špinavá měď hnědá

Glamour Daze 2012.

Připraven na párty * – Pale Lila
Přírodní flirt * – Iridescentní světle růžová
Ukradený moment * – Dark Taupe

[MAC vydal 2. “v dalším dimenzi” kolekce na jaře 2013 však jsem byl “dobrý”, stejně jako nekupoval žádný typ z této sbírky. Pouze zakouřená mauna z této sbírky to udělal do trvalého výběru, stejně jako je to stín, který mám zájem o získání nakonec! OOOOH Nicméně Přál bych si, abych si koupil některé zčervenalé z této sbírky!]

Magnetický Nude 2013.

Silver Dawn * – špinavé šedé mauve

Svendová kapacita 2014.

Serenáda duše – Deep Plum Brown
Lorelei – zlatý béžový
Mořské uctívání * – Mít olivy

Dovolená Keepsakes Eye Kits 2014

Jen zářivý – Peachy Nude
Ukradený moment * – Dark Taupe (Duplicate) – Zahrnula jsem původní verzi 2012, abych viděl, jak se porovnávají vedle sebe (pěkné spot-on!)

Zde jsou některé srovnání obalů mezi různými sbírkami:

Všichni jsou vyrobeni v Itálii:

Porovnání hnědých a taupe-y odstínů:

Moje oblíbené jsou: ukradený okamžik, Havana, Lorelei, stejně jako Silver Dawn.

Blushes / Bronzer: I Vlastní 2 červenání, stejně jako 1 bronzer v dalším rozměrovém povrchu – nejsou jako třpytí jako oční stíny, více saténového povrchu, ale velmi hladký, stejně tak jednoduchý, stejně jako jednoduchý, stejně jako jednoduchý, stejně jako jednoduchý, stejně jako jednoduchý, stejně jako jednoduchý. Tito nebyli stáli trvalý, ale doufám, že bude jeden den! Clinique Cheek Pop Blushes mi připomínají tento cíl.

Magnetický Nude 2013.
Autoerotique – špinavá korálová růže

Svendová kapacita 2014.
Sea me, slyší mě – béžová růžová
Aphrodite je shell – zlatý bronz s dotekem jemného třpytivého

Když jsem úpravu Swatch Foto, myslel jsem, že jsem se obrátil Autoerotique a Sea Me, slyším mě, takže jsem je znovu swtached, ale ne, to je správné. Obě odstíny platí poměrně jiným způsobem ve srovnání s barem Pan – Autoerotique je růžová, zatímco Sea Me, Slyšte mě je mnohem nahý / teplý.

Moje top 2 oční stíny odstíny z následujícího trvalého rozsahu jsou sladké teplo (měkké broskvové růžové), stejně jako smokey mauve (růžový tlumený mauve).

Vy? Jste fanoušek MAC dalšího dimenze?

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem do dobrého přítele (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

MAC další dimenze oční stíny budou trvalé! Můžete si vzpomenout z mého top 10 Mac očního stíny, který miluji tento vzorec, stejně jako jeden z odstínů v mém top 10 je další dimenze vzorec. Nebudu regurgitovat allulu krásy …
April 28, 2015In “Beauty”

Můj top 10 Mac Eye Shadowsthis je populární YouTube téma, stejně jako rozumím proč. MAC is a very accessible line that is a bit of a “gateway” makeup brand for many people, myself included. MAC offers high quality cosmetics in a wide variety of colours and finishes, at a reasonable price point (compared to department store…
March 4, 2015In “Beauty”

The Eye shadow TagImmediately after I did The Lipstick Tag, I thought – hey, why isn’t there an Eye shadow Tag?  I’m not really a lipstick girl, however I love me some eye shadows!  I’ve seen a perfect palette tag on YouTube however I’m not really a palette gal either, so I decided…
May 28, 2015In “Beauty”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *