Trochu bitů nebojácnosti

Bossy!
Pokud jste bossy, stejně jako to pochopíte, křičel hurá.

HURÁ!

REKLAMA

Jak roztomilá je tato paleta? Kryt mě vezme zpět do mého stiletta pomocí dnů! Kombinace ($ 25), stejně jako horká růžová tekutá lippie ($ 25), jsou malou indie linkou z oblasti SF Bay s názvem Bossy Cosmetics. Oba krupobití z Bossyho Power Lady Fundamentals Collection.

Bossy kosmetika mocenské ženy základy oční stíny kombinace, stejně jako nebojácnost tekuté rtěnky
Můj pavouk smysl dostane singly metropolitní rozkladné vibrace z palety! Stíny jsou skvělé jako UD – měkká textura, extrémně pigmentovaná, s malým kouskem spadu. Využil jsem matný hnědý, matný černý, stejně jako třpytivé olivy, stejně jako ty odstíny směšují, dobře … jako šéf. Promiň, musel jsem tam jít!

Mám rád jméno růžové rtěnky – statečnost. Nedovolte, aby se jeden matný oklamal. Není to jeden z těch z těch rtěnků, které rozdělují do trhlin, jak den pokračuje. Přesune se mnou, jak se usmívám, stejně jako zpívat, stejně jako to je poměrně hydratační, pokud jde o tekuté matné rtěnky. A také, stejně jako je to nepozorné, stejně jako neochvějené, jen v situaci, kterou jste přemýšleli!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Vzorník moci ženy Základy kombinace oční stínu, stejně jako nebojácnost kapalinová rtěnka
Podívejte se na živočišné olivové linky?
Pop příjemné jasně růžové s nebojácnost tekuté rtěnky
Tento dynamický duo byl v poslední době červenat …

Přetáhnu chanel krém červenat v č. 20 na tvářích, míchejte okraje s prsty, pak ji nastavte s laura mercier zázvorová červenat.

Líbí se mi přesně, jak to vypadá!

Make-up používaný v tomto pohledu

Základna: Avene Solaire UV tónovaná SPF 50

Oči: Bossy kosmetika Power Lady Základy oční stíny, Laura Mercier Caviar Mascara, Kid de Chanel obočí tužka v hluboké hnědé, Mac Teddy Liner, přesýpací hodiny retušování tekutiny v písku

Tučíci: Chanel Swlush No. 20, Laura Mercier Ginger

Rty: Bossy kosmetika nebojácnost

Když už mluvíme o statečnosti … Pokud máte nějaký druh dodatečných odvahy v podstatě relé mou cestu, můžete to prosím zašlete znovu? Mohl bych využít boost! V příštích několika měsících mám obrovské věci, s jedním z největších věcí, které jsou posílat Connor do mateřské školy příští měsíc …

REKLAMA

Pochopil jsem tentokrát kolem byl hned za rohem, nicméně proč to muselo najít tak brzy?

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *