EYLURE HAE STARTER SET s č. 101 False Lashes

Eylureure London Starter Set s č. 101 False Lashes ($ 5.99, nebo $ 4.99 v prodeji v Ulta)
Tyto řasy mají černý kapelu!

Ano, to bylo nutné všechny uzávěry.

REKLAMA

Běžně jsem přemýšlel, proč falešné řasy nemají vždy tmavě hnědé nebo černé pásmo, jako je tento objem eylure č. 101S.

Většinu času mají kapely, které jsou bílé, které pro mě znamená, že je to obvykle muset nátěl s vložkou, ať už před nebo po použití, protože nechci, aby se bílá nahlédla na mém okraji.

To by nemělo to nemožné úspěch inženýrství nebo cokoliv. Že jo? Chcete-li udělat černou kapelu? Hádám, že máme technologii …

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Ne že je to konec světa, aby je musel ztmavnout sám sebe, je však další krok budu šťastně vynechat.

I jako je tento specifický styl, eylure č. 101S, protože řasy jsou juuust dlouhé, aby byly patrné … ale stále nejsou super. Jsou to také lehká, stejně jako velká šířka pro mě, takže je nemusím oříznout.

Lashes jsou rozloženy na délku podél kapely, s nejdelšími uprostřed, které věřím, že mé oči vypadají větší, zaoblenější i otevřené.

Toto se zde nastavilo, objem Starker Kit, zahrnuje dvě malé lahve lepidla, plastový lachový aplikátor (který nemám skutečně používat, protože řasy jsou skutečně jednoduché aplikovat bez ní), stejně jako další metoda Lash (protože metoda Dělá perfektní!).

Obvykle nabízí za $ 5,99, ale je to v prodeji nyní u Ulta za 4,99 dolarů (jsou také recyklovatelné několikrát, pokud jste s nimi jemný).

Eylure č. 101 Falešné řasy
EYLURE NE 101 FALSE LASHES
Fabulous Netflix Najít

Viděl jsem krásný dokument na netflix minulý víkend, který věřím, že se vám bude líbit s názvem Advanced Style.

REKLAMA

Je to odnož pokročilého stylu blogu, který má pozoruhodné fotky, stejně jako příběhy o módních New Yorkers v jejich 50. letech stejně jako 60. let.

Právě jsem věřil, že je to tak úžasné, stejně jako inspirativní. Líbí se mi vidět stylové, inovativní ženy všeobjímající život s objetí medvědů, víte, stejně jako jen dělat ta zatracená věc!

Vysoce navrhl, když jste v náladě na něco úžasného, ​​stejně jako módně zábava na netflixu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *