Dior Léto 2015: Dior Addict rtěnky v 001 Červené blaženosti a 005 Fuchsia Utopia jsou ideální v každém směru, ale cena

od společnosti Dior Léto 2015, Dior Addict Rtěnka v 005 Fuchsia Utopia ($ 33)
Dior Summer 2015 Collection Dior Adderict Lipsticks ($ 33 ​​každý, dostupný ve čtyřech odstínech) jsou vhodně pojmenovány.

Protože jsou jemně návykové.

REKLAMA

Obvykle ráda vyměnit produkty na rty, kterého udržuji v peněžence každých pár dní (‘Příčina I Cave odrůdu), ale dva Dior závislé na sobě, které tady na sobě jsou jediné dvě rtěnky, které jsem v minulém měsíci nesl.

Dva ze čtyř Dior narkoman rtěnky v Dior Léto 2015 TIE Dye Collection, jsou nyní k dispozici na Dior čítače a online. Byl jsem skákat tam a zpět mezi 001 červenou blaženou a 005 fuchsií utopií (ostatní jsou 002 Coral Tip a 006 nahá horečka).

Z Dior Summer 2015, Dior Addict Rtěnka v 001 červené blaženosti ($ 33)
“Dior Addict je zpět letos v létě s zbrusu novým dvoubarevným verzí: čtyři čerstvé a jasné odstíny s emblematickým logem dioru v kontrastní barvě ve středu. V jediném zametání, odstínech a texturech, aby mohli znovu vytvořit jemnou kravatu barvivo na rty. ”

– Dior.com.

Jako tootsie POPs, každý z těchto rtěnek má překvapení uvnitř. V každé kulatině jsou dvě barvy a míchají se společně, jak si jede přes rty.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Proč jsem závislý na závislém na Dior? Dovolte mi spočítat způsoby …

Fantastický vzorec … je to úžasné, jak zvlhčující to zvažují lehký vzorec. Během několika hodin u nanášení některých z těchto odstínů mé typicky suché rty se cítí méně jako sýrové gry. Stejně jako Selpants Zella naprosté rtěnky, cítí fantastická! Hladký, prakticky beztížný vzorec se cítí prakticky jako hedvábný balzám na rty nebo luxusní máslo na rty.

Extrémně uživatelsky příjemný … Obvykle je aplikujete přímo z trubky bez zrcadla. Máte spoustu leeway s nimi, protože jsou naprosto, a pokud si vezmete jednu trochu za okraje vašich rtů, žádný velký problém. Obvykle se znovu použije po jídle, nebo každé dvě hodiny, a já se vlastně těším na pocit, že je klouzání přes rty. Světle vanilková příchuť a vůně je lahodný také.

Sheer, ale ne příliš čistý … V některých případech s naprostými rtěnky, pokud máte pigmentované rty, jako bych dělal, vaše přirozená barva rtů přelévá pigment, a to může vypadat, že nejste vůbec nošení nic. To je naprosto případ s těmito Diorově závislými rtěnky. Zahrnují zdravé porci pigmentu a barvy platí rovnoměrně a hladce. Říkal bych jim střední pokrytí.

Pro mě jsou to nejlepší tam s vrcholovými umělci v kategorii Střední pokrytí rtěnky vedle fantastické $ 20 mac hugbable rty rty, které vypadají podobně, ale mají mírně silnější vzorec a neuvěřitelné $ 50 Tom Ford Ret Color Sheers, které jsou Smidgen mnohem pigmentovanější, ale waaay mnohem dražší.

Z Dior Summer 2015, Dior Addict Rtěnka v 001 červené blaženosti ($ 33)

Z Dior Summer 2015, Dior Addict Rtěnka v 005 Fuchsia Utopia ($ 33)

V žádném případě nejsou tyto přesně rozpočet, protože Ahoj! – Jsou Dior – ale pro středně-pokrytí high-end rtěnky, myslím, že jsou naprosto dokonalí.

Dior Addict rtěnka v 001 červené blaženosti ($ 33)
Dior Addict Rtěnka v 005 Fuchsia Utopia ($ 33)

V tomto pohledu jsem také nosit …

Oči – Mac Brownluxe veluxe Pearlfusion Shadow, Mac Costa Riche Eye Kohl, Mac měkký okrový barvy
Lashes – Estee Lauder, Chanel
Tváře – NARS dvojí intenzita červenat v Frenzy, Tom Ford Gold Dust Bronzer
Boty – Mac Brun Oční hadice, Bobbi Brown Mahagon Natural Brow Shaper
Face – Dior Diorkin Nude Air Serum v 040, NARS po celý den světelný v Stromboli, MAC mineralizaci Skinfinish ve středně pálení, NARS zářivý krémový korektor v sušeni
Top – antropologie (již není k dispozici)
Náušnice – Kate rýč (již není k dispozici)

REKLAMA

Párovat jeden z nich se slunným zlatým hnědým kouřovým okem, pokud jste v náladě pro odvážné oči / nahé rty combo, nebo použít jeden jako víkendová barva brunch barva jako já. Slouží trochu na rtech, pak přidejte své minimální make-up essentials – bb krém, korektory pod očima, řasenka a dotek krémové červenat. hodit vlasy do zábavné buchty, pak přidat obruče, bílý tee a vaše nejroztomilejší odříznutí.

Cena: $ 33 každý, dostupný ve čtyřech odstínech
Dostupnost: K dispozici nyní na Dior Čítače a online
Make-up a Charm Blog Hodnocení: A- (perfektní v každém směru, ale cena)

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *