Získejte všechny lesk bez Goopu s novým jara Paul & Joe Beauté Eye Gloss “S”

tři z pěti nových $ 25 Jaro Paul & Joe Eye Gloss “S” zleva v triku D’Or (01 ), Creme Brûlée (04), stejně jako starožitná mince (05)
All lesklý bez Goopu. Řekněte vám, Paul & Joe, za pomoc mým víčkům, aby se leskli bez her, které často chodí spolu s lesklými taculárními očima.

Jo, člověče! Eye Gloss není jen pro Victoria je trik andělé, kteří stomp-procházku po dráze už. Také můžeme udělat denní věc, díky očním lesům Paul & Joe (oni jsou také nazýván leskem očí “S”).

REKLAMA

Mají vzdušnou, šlehačkou konzistenci, stejně jako non-lepkavá textura, takže se cítí jako lehké peří polibky, stejně jako od doby, kdy suší veškerou metodu dolů (na rozdíl od četných lesklých vzorců k dispozici, které zůstávají mokré), lesklý by měl být mokrý) t posunu, stejně jako práce do svých jemných linek nebo záhybů, jak jdete o svém dni pet pomáhat (cítím vaši bolest).

Všechna pět z nových pružinových oko lesklých “odstínů mají orosený povrch, stejně jako hydratační vzorec, který obsahuje jojobovou olejovou olej, oranžovou květinovou vodu, hyaluronát sodný, stejně jako bílý lilie extrakt, stejně jako se zdají být poměrně hydratační. Je tu stříbřitý zlatý trik d’or (01), bledý stříbřitý modrá obloha (02), perleťový plynu růžový andělská křídla (03), stříbřitý karamel creme bruleee (04), stejně jako stříbrná oranžová starožitná mince (05).

Eye lesk s v triku d’nebo (01)

Eye lesk S v Creme Bruleee (04)

Eye Gloss S in starožitné mince (05)

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Zleva: Trick d’Or (01), Creme Bruleee (04), stejně jako starožitná mince (05)
Creme Brulee na mých víkách, Nars Fervor červenat na tvářích, stejně jako Chanel Aqualaumiere v 92 na mých rtech
Tyto věci dělají lesklé víčky snadno nosit. Jen poplácet na víčkách s aplikátorem DOE-FOOT, stejně jako směs.

REKLAMA

Kočičí žena uvádí skutečně o oku lesk s! Můžete je objevit purring na Paul & Joe čítače stejně jako na internetu v beautyhabit.com za 25 dolarů každý.

Cena: $ 25 za 0,24-oz. trubice s aplikátorem doe-nohy
Dostupnost: Pět nových jarních odstínů je nyní nabízeno na Paul & Joe Counters stejně jako online
Make-up stejně jako charm blog Hodnocení: A

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *