Bay oblast odvolání miluje: Všichni pro každé tělo, stejně jako EO potřebné oleje

Marin region v domě!

Yay pro záliv! To je poslední v této sérii představovat výrobky z stejně jako kolem mých důvodů dupání – oblast San Francisco Bay.

“Buďte uvolněni,” říká.

Jeez, můj tělový olej je sooooo bossy?

REKLAMA

Když výrobky těla dělají deklarativní prohlášení …
OKRRRRRR!

Směšně se směje, kdykoliv jsem vyčerpal tuto láhev EO potřebných olejů tělesného oleje ve francouzském levandule, což je často, protože se cítím, že mi to zajistí, že je to tak důležité, jak mi říct, abych si chill-the-eff ven, Karen.

Legrační věc je, poté, co se sprchovat stejně jako strather moje nohy, stejně jako končetiny z myšlenky na prsty s tímto $ 15 levandule-vonícího tělního oleje, opravdu se cítím velmi uvolněně. Po jeho využití jsem usnul na gauči na 8 (OK, 7:30!) Mnoho více než několikrát.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Pro záznam je spíše hydratační, nicméně to není mastné, stejně jako vůně levandule není nepříjemně mocná.

EO potřebné oleje, stejně jako všichni pro každé tělo, jejich záruka sourozence, je založena přímo zde v krku lesa v oblasti Severní zálivu, Marin County. Oba přinášejí každý typ produktu péče o tělo, kterou můžete představit – ruční mýdlo, ruční sanitizer, krém, tělové mytí, šampon, kondicionér, tělové oleje, deodorant, řešení mytí, práce – stejně jako jejich produkty jsou krutosti bez , vyrobené bez syntetických vůní, stejně jako cenově dostupné. Významný 34-oz. Láhev jejich každého 3-in-1 tělové mléko je $ 11! Jsem obrovský fanoušek meruňky + vanilky, stejně jako citrusové mátové vůně, které jsou jaro, stejně jako letní staples.

A jako avidová ruční podložka (někteří mohou dokonce telefonovat mi pozoredně o tom, nicméně whatevs!), Jsem také fanouškem jejich tekutých rukou mýdla. Skvělé nabídky bublin, avšak mýdlo je jednoduché opláchnout, stejně jako čistí bez stripování kůže. Moje preferovaná “chuť” je $ 8.99 EO francouzský levandule, která mi také říká, že “být uvolněný”, kdykoliv to vidím, ha ha! Pokud se vám líbí tekutá ruční mýdla z paní Meyers, vsadím se, že se ti to líbí.

Ach! – stejně jako oni stejně jako produkty pro děti, malé děti, stejně jako větší děti! Connor Claire má láhev 3-in-1 mýdlo oranžové squeeze, který je šamponem ve výši 8 dolarů, tělesné prádlo, jakož i bublinková lázeň combo, ve vaně, avšak El Hub, stejně jako já bez hamelessly naladěného od něj při příležitosti.

Orange Capture je její primární stlačení.

Zpíváme tuto melodii v lázni.

REKLAMA

Můžete zjistit oba EO potřebné oleje, stejně jako všechny produkty v celých potravinách, klíčků, cíli, Kroger, Walmart, Albertsons, stejně jako bezpečný pokoj, mimo jiné, stejně jako na webových stránkách je obchodník obchodu. Jsou také nabídnuty online.

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *