OH baby! Vítejte přínosem Pampeliška, stejně jako Hoola Minis do domácnosti

kojenci jsou tak úžasní.

Jsou to důvod, proč jsem právě tady skládání tohoto publikování pro vás (děkuji, Connor Claire!), Stejně jako jsou důvodem, proč je můj domov pobuřující, ale šťastný nepořádek.

REKLAMA

Také, když jste milovník make-upu, jsou obyčejně důvod, proč se čas od času budete mít trochu zkázou, nebo si šanci vyzkoušet malou verzi obvykle nákladného produktu za zlomek plné ceny!

Samozřejmě, teď nemluvím o stejném typu dětí. Teď mluví o make-upu velikosti dítěte, ve všech jeho nádherné adorabeness, stejně jako já chápu, že nemůžu být jediný nevysvětlitelný k “mini” make-upu.

Pokud jste, jako já, nemůžete dostat dostatečná z vynikajících věcí, které jsou malé, nové jaro 2016 Benefit Hoola, stejně jako Benefit Pampeliška Minis jsou pro vás (a já!).

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Přínos je mnohem miloval pravidelně-dimenzované 0,28 oz. 29 dolarů, jakož i pampelišky boxované prášky byly kolem tak dlouho, jak se mi líbí make-up (roky), stejně jako nyní tyto nové menší 0,12 oz. Minis, který nabízí za 15 dolarů, aby bylo ještě mnohem snazší pochopit tento tradiční Bronzer, stejně jako růžový růžový prášek bez spáchání na plnou velikost. Nebo, pokud již máte v plné velikosti Hoola nebo Pampeliška, nyní můžete také přidat menší tísňové velikosti.

Benefit Hoola, jakož i pampeliška minis (15 USD, stejně jako 0,12 uncí)
Oblíbená věc o nich je, že přínos, který by o nich změnil něco jiného než jejich velikost, protože velký čas s malými produkty, je tu něco zásadního chybějícího, jako zrcadlo, které obsahuje v plné velikosti nebo magnetizované uzavření , avšak výhoda musí právě vytáhl jejich smršťovací paprsek. Ty mají zrcadlo, silný box, stejně jako zaklapnou. Značka dokonce šla tak daleko, že zahrnuje teeny, malé kartáče aplikátoru (není znázorněno).

Benefit Hoola, jakož i pampeliška minis (0,12 uncí každý)

Benefit Hoola, jakož i pampeliška minis (vlevo doprava): hoola, pampeliška
Jsem o tom, že všichni o velikosti dítěte, stejně jako někdo, kdo dostal Pampeliška, když byla téměř kojenecká sama – mluvíš 15 – to byl jeden z extrémně velmi prvních kusů make-upu jsem začal používat pravidelně. Je skvělé mít, že si to zase růžové růžové v mé sbírce znovu.

REKLAMA

Samozřejmě, že obal se výrazně změnil s ohledem na to, že jsem velmi poprvé začal používat Pampeliška, ale já vás ujistím, že bych měl gravitaci na malou verzi i pak.

Máte ve své sbírce výhody Hoola nebo Pampeliška?

A máte nějaký typ odvolacích produktů velikosti dětí? Pokud ano, co je vaše fave?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *