Mac Fruity Juicy Collection je fiesta ovoce pro bronzed babes

mac ovocný šťavnatý sbírka, přicházející 28. května na makové čítače a on-line (dostupný až 29. června)
Hej, zjistil jsi, že když někdo zkrátí nějaké ovoce? Pro vás, i když je to, jako je řetězec, mnoho mediokre mango nebo blankest jablko vůbec, chutná lépe?

Co je s tím? Ani nevím.

REKLAMA

Frooooooot!
Stejně jako, pokud někdo se teď vrátil s podnosem všech ovoce na balení pro nový Mac ovocný šťavnatý kolekce a řekl: “Hej! Tady je nějaké kokosové a banánové plátky pro vás. A napůl dobrá papája. Mmm … a máme nějaké chutné ananasové kostky! ” Nebudu nenávidět život.

Je to teplá tónovaná barva kolekce

Léto, léto, Summertime! Vím! Je to prakticky tady. Sotva mohu zahrnout sám [vložte Connor Claire’s Hip Wiggly Dance].

To je jedna z věcí, které se vždy těším na – Mac Letní sbírky. Mnohé z doby, kdy jsou teplé a barevné, aby si vybrali cokoliv slunečného bronzovaného lakomosti, kterou máš na sobě, a ovocná šťavnatá je.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Yum-inducing mac ovocné šťavnaté šťávy
Zaměření na výrobu obličeje a tváře

Tropický ovocný salát o ‘make-up, ovocný šťavnatý jde ven s tvářími a tvářenými produkty, což mi dává smysl, když viděl, jak Mac má tendenci zaměřit se na bronzovou, ohromující pokožku v jejich letních sbírkách.

Existují čtyři bronzers (zkusil jsem dva $ 27 bronzing prášky, ale nezkusili jsem $ 33 studio sculpt bronzers ještě), dva zvýrazňovače kapaliny (Luster kapky v Sun Rush a Bronzově hrdinu, oba $ 21), ohromující $ 33 Bronzer / červenat / Zvýraznění Pearlmatte Face Prášek s názvem Oh moje vášeň a láhev přípravku Prime + Prime Coconut Fix +, který musím postřikovat na mém obličeje nejlepší. *sprej*

Ah … to voní tak dobře. Dostaneme se k tomu za sekundu.

Teď chci smoothie …

Ale jsou zde také nějaké oko palety, rtěnky a vlákno

Samozřejmostí je. Existují tři $ 32 oční stíny x 6 šestihanové oční stínové palety (ovoce A la la, láska v Glades, oh můj banán), čtyři $ 17 rtěnky (klidné teplo, plachá dívka, láska na první kousnutí, Si Si mě) a čtyři $ 21 cremeseen brýle (cha-cha-cha, shake shake shake, la salsa, léto sunaccessence).

A je tu také make-up taška a pár štětců.

Kdy a kde

Kompletní Cornucopia přichází 18. května na MAC čítače a online a bude k dispozici až 29. června.

Coconut Fix + bude pravděpodobně prodávat rychle

Jděte kokosy a dostat se tam brzy, pokud chcete dostat kokosová fix +. To je vše, co říkám.

Jak roztomilý je to láhev!? Nemůžu, nemůžu. A to voní tak dobře! Je to kako-ořech, ale ne tak, že syntetický druh velmi sladký kokos. Blízko, jak mohu říct, je to stejná oprava + vy a já vím a lásku, a je dobré pro nastavení make-upu nebo přidání rychlého hit hydratace na kůži.

Doslova nemůžu přestat postřikovat na sebe …

* Sprej * viz, řekl vám.

Prep + Prime Fix + v Coconut ($ 23)
Když Mac udělal banda Le Fix + vůně a zatímco zpět (nezapomeňte, když se ti prodali rychle?), Coconut Fix + byl v této směsi. Myslím, že to bude znovu odletět police.

Navíc je to tak hezká!

A pokud jste zvědaví na palety oční stíny …

Mac Eye Shadow X 6 palety z levého dolního vlevo v ovoce A La La, láska v Glades a oh můj banán ($ 32 každý)
Mac Eye Shadow X 6 palet: Oh můj banán je nejlepší!

Existují tři x 6 palety ve sbírce (všechny práškové stíny), a oh můj banán je můj fave. Je to ten s zlatem, pomerančem, brusinky a hnědou.

Nevím, jestli souhlasíte, ale myslím, že je typicky rozpor mezi kvalitou Le stínů MAC a jejich stálými sběrnými produkty. Jejich trvalé stíny jsou prakticky vždy lepší, ale kvalitní stíny v oh mém banánu se zdá, že je to nejlepší s macem trvalé linie stíny. Jsou to mac-ráže hladké, snadno se míchají a nedráždí oči.

Ale stíny v ostatních dvou paletách – ovoce a la la (s červeným stínem) a láskou v Glades (s modrou a zelenou)?

Z vrcholu: Mac Eye Shadow X 6 palety v oh můj banán, ovoce a la la a láska v Glades
Nosit mac oční stíny x 6 v ovoce a la la na víčkách; Bronzing prášek v rafinované rafinované zlaté, pearlatte tvář prášek v oh mé vášeň a lesk klesá v bronzovém hrdinu na tvářích; a MAC rtěnka v plaché dívce a sklo cremesheen v letní succulence na mých rtech
Mac Eye Shadow X 6 v lásce v Glades na mých víkách; Bronzing prášek v Baiana Bronze, Luster kapky v Sun Rush a Pearlatte Face prášek v Oh moje vášeň moje tváře; a rtěnka v plaché dívce a sklenice cremesheen v letní succulence na mých rtech
Pochybná kvalita: ovoce a la la a láska v Glades

Miluji oba barevné komba, ale matné v těchto dvou paletách se zdají být trochu … jak to mám dát? Převádí?

Jsou jen těžké směs, a zrna se zdají být větší než obvykle, které for some reason bugs my water lines. With both Fruit a La La and love in the Glades, I had to take off my eye makeup halfway through the day because my water lines kept watering.

I have sensitive eyes, but I dunno… just my two cents.

Baiana Bronzer is bae.

Yes, I just used “bae” in a sentence and was major about it, haha. You guys, this bronzer is BLOWING MY MIND best NOW.

Clockwise from the left: MAC Bronzing Powders in Baiana Bronze and refined golden ($27 each), and Lustre drops in Bronze Hero and sun rush ($21 each)
This neutral matte bronze has a dollop of delish golden warmth. It’s rare to find a matte golden bronzer that isn’t too matte, and this one’s also smoother than soft serve, which takes it up to Covet level 10. Don’t miss it.

And a pretty Pearlmatte face Powder

Leave room in your fruit basket for Pearlmatte face Powder, too, ’cause it’s all kinds of complex when you swirl the tan, yellow, pink and coral shades together (like a fab fruit salad).

Pearlmatte face powder in Oh My passion ($33)
The tan marvelously meshes with the pink, coral and yellow, and when the light lands on your cheeks just right, it reveals a touch of heavenly pearl.

From the top: MAC Bronzing Powders in refined golden and Baiana Bronze; the Pearlmatte face Powder in Oh My Passion; and the Lustre drops in sun rush and Bronze Hero
At the very least, swatch these Lustre Drops

I’ve written about my love for these flexible, long-lasting liquid highlighters in depth before, and I still adore them. Their fine opalescent finish glows without glitter. It’s whisper of a highlight, but you can build them up with layers until you reach full power shimmer.

Bronze Hero is the darker of the two and the one I recommend if you’re NC42 or up. sun rush is lighter, but I bet it’ll work for just about everyone. terrific stuff.

Lovin’ three of the lipsticks

Fuchsia love at first Bite, creamy coral shy girl and violet Si Si Me are all must-haves. So much pigment! and they’re smooth too.

Lipsticks from the left in Calm Heat, shy Girl, love at first Bite and Si Si Me ($17 each)
Cremesheen Lipstick in shy Girl
Amplified Lipstick in love at first Bite
Satin Lipstick in Si, SI, Me!
Matte Lipstick in Calm Heat
Personally, I would steer clear of Calm heat (the palest matte shade), ’cause it’s not one of those easy mattes, ya know? It catches every single flake on my lips and refuses to apply evenly.

I’d hoped that these would all have a limited edition tropical fruit scent (because how amazing would that have been?), but alas, they’re trademark MAC vanilla (as are the Lipglasses).

The Lipglasses

I love all four. ‘Nuff said. They’re glossy and moisturizing.

MAC Cremesheen Glasses from the left in summer Succulence, Cha-Cha-Cha, Shake Shake Shake! and La Salsa ($21 each)
Cremesheen Glass in Shake Shake Shake!
Cremesheen Glass in La Salsa
Cremesheen Glass in Cha-Cha-Cha
Cremesheen Glass in summer Succulence
From the top: MAC Lipsticks in Calm Heat, shy Girl, love at first Bite and Si Si Me; Cremesheen Glasses in summer Succulence, Cha-Cha-Cha, Shake Shake Shake and La Salsa
My favorite one, though, is warm peachy pink Cha-Cha-Cha. I wore it on top of shy girl love at first Bite Lipstick yesterday, and together they’re the exact same color as a ripe dragonfruit.

Gonna wear that combo a lot this summer!

Bronzing Powder ingredients
Pearlmatte ingredients
Eye shadow X 6 ingredients
Lustre drop ingredients
Prep + Prime Fix+ ingredients
Cremesheen Glass ingredients
Lipstick ingredients

REKLAMA

Tropical fruit smoothies for everyone! Cha, cha, cha.

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *