Unsung Makeup Heroes: Dolce & Gabbana Desert Quad

na sobě Dolce & Gabbana Desert Quad na mých víkách a snění o sukulentní Saguaros …
To bylo dost horké, aby smažilo vejce na chodníku.

Tak, jak ho horké dostane do Davise, Kalifornie, kde jsem šel do školy. Nemůžu uvěřit, že bych šel jogging uprostřed dne, pak ve výšce léta. Bylo by to o 110 stupňů venku, s vlnami tepla vlnící se z chodníku a supů krouží vysoko nad hlavou, a že bych byl, jogging můj kouřící housky mezi třídami.

REKLAMA

V části Kalifornie Central Valley se dostane teplejší než údolí smrti. Myslím to vážně. Celý řádek státu v podstatě se mění v poušť každých léto, která mi připomíná …

Líbilo se mi Dolce & Gabbana’s Eyeshadow Quad v poušti (60 dolarů), protože jsem začal na sobě na sobě a dále v roce 2010, ale jen nedávno spadl Beyonce-Crazy-in-Love s ním.

Zjistil jsem, že jsem to přivedl se mnou na všechny své výlety v létě. Doslova jsem neopustil dům bez něj, a myslím, že matné mají vše, co s tím skončí.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Dolce & Gabbana eyeshadow Quad v poušti ($ 60)
Tam jsou tři z nich v této čtyřkolce – béžové, zlaté hnědé a tmavě čokoládově hnědé, z nichž všechny jsou freakin ‘ish – stejně jako hit-pane hodný zlatý odstín, který se dostaneme dovnitř minutu.

Jak jsem si jistý, že jsem projednal (několikrát) letos v létě, já a matné oční stíny byly takové v poslední době (jsou tak laskaví k mým jemným liniím!). Také jsem potápěním plnohodnotné do současného “90s make-up oživení, a měl jsem na sobě spoustu mates, zejména Dolce & Gabbana, které si myslím, že jsou některé z nejjednodušších, mnoho odpouštějících špičkových matných.

První, nulový spad. Když nosím tyto stíny, nevidím nic. Vůbec. Takže to je jedna věc. Za druhé, jsou to Silkier než hedvábí, takže na mých víkách nevypadají ani necítí jako drobné kovadliny. A za třetí, na rozdíl od mnoha dalších matek nevypadají suchý nebo plochý.

S primerem, tyto stíny trvají 10-11 hodin na mě, a směšují jako pokojová teplota, plnotučné máslo.

Mmmm, máslo …

Ne vážně. I když jsem zcela nefunkční první věc ráno, což je asi 99,9% mé ráno, vím, že můžu dostat tuto čtyřkolku a udělat Quickie definovaný klasický oční pohled, aniž by museli věnovat příliš mnoho neuronů k míchání.

Dlouhodobý běh série Unsung Heroes nabízí některé z mých nejoblíbenějších stálých sběrných produktů z řady lhostejných značek šarm.

Většinu času, když to použiju, zametnu zlatou hnědou v záhybu, směs čokoládově hnědé ve vnějších rohách, buřič béžové na mou hnědou kost a víko, a přidejte se v inner rohu dotek zlata – Víš, rozbít matné a rozjasnit oči.

Takže zlatý odstín? Bombardovat. Má jemný lesk, ale nic příliš mrazivého. Například, není to nikde blízko Shine Shimmer, takže si můžete dostat měkkou záře podobnou přesýpacích hodinách Okolní prášky – jen jemný odraz, kde ho umístíte. Nic taky ve tváři, jako “Haaay Gurl, Haaay!”

I když se obvykle vyhnete nošení třpytiví na víčkách, myslím, že se vám bude líbit toto zlato, pro reálné.

Další make-up nahoru v této směsi: Dolce & Gabbana je rtěnka v Scarlett (rty) a červenat v Rosebudu (tváře); Guerlain Teracotta 4 seasons in brunettes (below cheekbones), hourglass Ambient Powder in Radiant (upper cheekbones, bridge of the nose and Cupid’s bow); Mac Smolder Eye Kohl (vodní linky) a 34 lash (falešné řasy); a Chanel Ecriture de Chanel Eyeliner Pen v noir (horní lasové linky)
And when I feel like turning things up, I’ll add black liner, false lashes and a red lip, like I did here for these pics. Easy-peasy, classically chic.

Between this quad and the Smoky quad (another favorite of mine from the line), my lids have been lovin’ Dolce & Gabbana these days.

REKLAMA

You can find the $60 Desert Quad sizzling now at Dolce & Gabbana counters, Sephora and online.

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *