Šťastný Den díkůvzdání

Šťastný Den díkůvzdání, nebo jako já žerutně rád říci, “Šťastný koláč a Stretý kalhoty den.” Jsem vděčný za Pecan Pie a Spandex v mých černých legíků!

Všechna silnost stranou, jsem pro tebe extra vděčný. Děkuji za vaši přátelství a vždycky v tom, že jsem vždycky dělal můj den. Je to opravdu dárek pro kontrolu s přítelem, i když jsou dlouhé cesty přes klávesnici.

REKLAMA

Děkujeme, že jste sdíleli všechny své příběhy o svých mazlíčkům, vaše děti a vnoučata a váš život. Děkuji za to, že jste osobou, o které mohu chatovat s nekonečně o obličejový krém, červenat (všechny červenat), rtěnku a parfémy. Děkuji za to, že jste! Myslím, že jsi naprosto úžasný.

Na tomto konci budete mít vždy přítele. šťastné Díkuvzdání!

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

REKLAMA

Karen

P.S. Jak trávíte dovolenou? Budeme mířit do domu souseda, abychom dnes večer oslavili, a pak bude moje rodina přicházet zítřka, abychom mohli mít v našem domě opožděné t-day večeře.

P.p.S. A protože nemohu odolat mluvit o kráse … jste ještě nakupoval nějaký černý pátek prodej? Chystám se zasáhnout kontrolu na biossanci 30% sleva na prodej, protože jsem jen o tom, že jsem udělal s mým sklenicem Squalane + Omega opravy krém a miluji to dost, abych si koupil další nádobu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *