FMY PROVÁZEJTE RIHANNA MATGY STIX MATTE SOUPTECKS

Pojďme mluvit korektory, ano?
Stejně jako každý obchod s produktem, který jsem se snažil od Rihanna je Fenta odvolání makeup linie zatím, zápas Stix Matte Sellsticks, které jsou $ 25 smetany na práškových korektorů (k dispozici ve 20 odstínech), produkují lehkou pokožku zdokonalující make-up.

Když jsem to využil, věřím, že moje dohoda se dívá … lepší. Stejně jako jsem pila skvělé nabídky vody, jíst špenátové saláty na oběd, dostat dostatečný spánek, dělat burpies, stejně jako především všechny bezdrátové televize. Takže, v podstatě čistý živý livin ‘všude kolem. I když je někdo blízký, aby spočítal vlasy nosu, stále vypadá skvěle. Je to tak blízko k nejlepší kůži, když se domnívám, že se moje kůže může dostat.

REKLAMA

Pšenice
Když nosíte tento korektor, můžete vidět trochu světla. Povrch vypadá přirozeně, ať už ho nosím na vlastní nebo vrstvách na vrcholu před deseti základního primeru nebo nadace.

Když jsem ji nastavil s práškem, stejně jako ji aplikovat na vrcholu základního nátěru, stejně jako nadace, držet se asi osm hodin (nebo pět hodin sám).

Domnívám se, že je to zásadní zmínit, že úroveň ochrany je rovnou médium, takže pokud se snažíte najít neprůhledné, trvanlivé skrývající, které skryjí, že hella zralé pupínek nebo zabarvení, to nebude stačit.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Pokud jste ho nahráli, můžete ji vytvořit tolik jako plnou ochranu, stejně jako jsem byl schopen skrývat Julian pupínek úplně, ale to trvalo čtyři vrstvy pšenice na vrcholu nadace. Jo, ochrana stále nevypadala hustá nebo těžká, nicméně jsem se mohl dostat s využitím méně něčeho jako NARS měkký matný (a teď, když o tom věřím, toto korektory je jako NARS měkký matný, avšak méně pigmentovaný ) nebo IT kosmetika bye bye breakout full-pokrytí léčba korektor.

Na sobě matte Skinstick v pšenici s Fenta Primer, nadace v 310, stejně jako třpytové hřiště v jachtě Lyfe (tváře), stejně jako rum (oči). Stejně tak s použitím fenty lesku na rtech.
Můžete si to také využít jako korektor pod očima, ale o tom nejsem blázen. Jsem 42, takže mám v mém pod-oční oblasti jemné linie, stejně jako to schne do prášku … stejně jako ten prášek se pak usadí do těch jemných linek. A opravdu, dělá každý jednotlivec jemné linie, které vypadají Moar zřejmé? Nooooo.

Normálně se mi líbí využití jako bitový prášek, jak je to možné pod mýma očima – jen dostačující k nastavení mého korektorů – protože když se tam nosím stejně prášek, věřím, že mě to vypadá starší.

Myslím, že jsem se cítím, že jsem Sophia Petrillo hodně dní (kompletní s sarkastickými quips, stejně jako záliba pro svírání peněženky), nicméně moje oblast pod očima nepožaduje odhalit. Také, stejně jako je to jen osobní preference, líbí se mi to, když se trochu světla vystavuje mé kůži pod očima, stejně jako ve vnitřních rozích. Když jsou tyto oblasti matné, cítím se, že i měkký matný korektor, jako je jeden věk mě.

Takže jsem o tom blázen jako neohorový korektor, ale věřím, že je to naprosto na místě jako obecný obchod s korektorem.

REKLAMA

Fenty odvolání Rihanna Match Stix Matte Stepicks je nyní nabízena pouze na Sephora ve 20 odstínech za 25 dolarů, a stejně jako cokoliv v řadě, jsou krutost-zdarma.

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *