Kontrola v: černý pátek Charm Buying, stejně jako legendární Stretý Joggers by Zella

Ahoj, příteli. Potěšen pátek YA!

Doufám, že jste měli fantastické díkůvzdání. Strávili jsme náš s domovskými kamarády, kteří nás pozvali za plnou šíření s Tureckem, stejně jako všechny upevnění! Nemůžu ani začít říct, jak dobře, jak dobře to bylo sedět u stolu stejně jako jen chatovat stejně jako jíst. Vážně, nevěřím, že už budu mít jídlo s lidmi za dané znovu. Opravdu je dar, který by sdílel jídlo i čas s ostatními.

REKLAMA

Než jsme včera v noci odešli na večeři, byl jsem oblečený, stejně jako měl chvilku, když jsem opravdu uvažoval o non-packy kalhoty, aka džíny, lol! Jo, nechápu, co jsem přemýšlel. Nakonec jsem si vybral dvojici běžců, stejně jako já nelituji rozhodnutí vůbec. Pokud jste na trhu pro velmi pohodlné kalhoty s kapsami, získejte tyto Zella měkké kapsy běžec z Nordstrom ASAP. Mám je v černé, stejně jako šedé, stejně jako je nosit po celou dobu. Můžete je můžete vybavit s laced-back blazer, stejně jako bílou odpaliště nebo je šaty dolů s mikinou, stejně jako džínovou bundu. Miluju, lásko, jako je!

Anywho, já jsem chatoval s několika holky v komentáři včera o černém pátku Charm Shopping, stejně jako jsem musel zmínit dárek, který jsem si koupil od biosance.

V současné době mají černý pátek prodej s 30% sleva na cokoliv na místě, takže jsem si přál zvedat sklenici Squalane + Omega opravy pracovní smetany. Je to bohatá řešení s hydratačním masem zabaleným lipidy, stejně jako jsem to dostal původně, protože Omega mastné kyseliny se očekává, že pomáhají s hyperpigmentací. Zakoupil jsem si poslední červen pro své narozeniny, stejně jako mít, protože jsem hluboce zamilovaný!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Zatímco jsem zkontroloval dárkové sady, objevil jsem jeden s názvem Unstoppable Glow ($ 59), který zahrnuje plnou velikost sklenice omega krém, stejně jako lahví velikosti jízdy jejich squalan + mléčná kyselina resurfacing sérum, stejně jako squalane + Vitamin C Zvýšený olej. S 30% slevou, je to 41 dolarů.

Pokud chcete jet jar, rutinní plné velikosti 1.6-unce jar je obvykle $ 58, stejně jako s prodejem je to 40 dolarů. Je zde také velikost 3,3 unce Jumbo ($ 75), která je označena na $ 58, stejně jako s 30% slevou, je to stejně jako $ 40!

Jedna poslední věc o tomto prodeji. Pokud utratíte mnohem více než 75 dolarů, také získáte zcela volný 11-kusový pytel výrobků pro péči o pleť pleť kůží s pleť pleť kůží.

Ostatní prodeje kouzla Jsem nadšená, že jsou Kate Somerville (25% mimo web široký), Avene (25% mimo web široký), ILIA (20% mimo široký web), stejně jako Chantecaille (25% mimo web široký).

Jdu jít, stejně jako jíst nějaké palačinky. Můj sourozenec bude stejně jako on, který má snídani. Nemůžu čekat!

REKLAMA

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

P.S. TGIF!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *