Směhování s dannimijane!

Potěšen Valentýnem! Zde je úžasné publikování, abyste se usmívali. V prosinci jsem navrhl koncept přepínače s kolegy Blogger, Daniijane, krásné věci blogu. Dannii žije ve Velké Británii, stejně jako i on-line v Kanadě, takže to byla šance pro nás, abychom dostali ruce na věci, které by jinak nebyly rychle dostupné. Podívejte se, co mi Dannii poslal!

Na konci ledna jsme dodali naši pozemky, stejně jako se ukázali minulý týden. Stejně jako předchozí swapy, zeptal jsem se Dannii, jaké druhy výrobků přemýšlela o přijímání, stejně jako jsem jí poskytl několik věcí, o které jsem měl zájem. Poslala mi ty stejně dobře jako nějaký!

• SOAP & GLORY BITS: Čisté na mě, křoviny svého života, spravedlivého másla, stejně jako ruční jídlo

• Zoella Ginger Cream – to voní jako perník – yum!
• Flutter Strawberry Balm Balm – přesně to, jak je to rozkošný?
• mýdlo a sláva vícebarevná červenat cihla v podobném jako první červenat
• Max Aspect Creme Puff červenat v nahé mauve
• Sedmnáct mono eyeshadow ve zvýšeném křemene – smutně byla v zásilce nehoda. Dannii zabalené, co důkladně v bublinovém zábalu, ale zdá se, že tento produkt je jen neuvěřitelně křehký. Nicméně žádné starosti, budu stále moci využít jako volný oční stíny. Prostě to přejdu na malý jar.

Interiér mýdlové a slávy multi-color cihla v podobném jako první červenat.

• Make-up transformace kabelku #hacks blást, světlo, stejně jako tvář

Sada obsahuje prášek červenat, zvýraznění smetany, stejně jako kartáč.

• Transformace make-upu High-end prášek v banánu – tak extatický o tom, já jsem právě začal “pečení” moje pod okem nedávno.

• Smooth I-božská kombinace v OH tak zvláštním a vintage romance – Moje první vždy hladké palety, které jsem potuloval po Eons! Teprve poté, co jsem otevřel víko, pozoroval jsem, že černý matný stín (“noir”) v OH, takže speciální kombinace byla štípaná (nižší ideální roh horní palety), který dělal trochu nepořádku, avšak po otírání, to je stále úplně použitelný.

• Transformace make-upu Tón peněz upřednostňuje bere na kombinaci – Oh Em Gee! To je jeden z nejvíce hyped paletu roku 2016. V této paletě je taková vynikající množství odstínů, včetně některých čistých barbovaných / melanžových barev.

• Cadbury malá vejce, mléčné mléko, stejně jako bary kruhie, stejně jako krásná karta motýla! Ochraním čokolády z takového … Nicméně se mu líbí ty malé vejce, možná budu s ním sdílet pár!

Děkuji tolik Dannii pro věřil, stejně jako péči, kterou jste si vybrali tyto produkty pro mě! Nemůžu se dočkat, až kopat do cokoliv – máš pravdu, nemohu dlouhodobě další kombinace oční stíny! XD Podívejte se, co jsem poslal Dannii na její blog!

Zkoušeli jste nějaký typ produktů, které jsem obdržel? Už jste někdy s někým vyměnil z jedné země?

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem do dobrého přítele (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

UK / Canada Swap! Dovolte mi, abych se vrátil do odvolání blogování s třeskem – mám nový make-up! Huh? Ale nejsem na no-buy? umožnit mi to vysvětlit. Nicola odvolání, protože chápu, že mě kontaktoval, abych se zeptal, jestli budu přemýšlet o tom, že děláte přepínač – je ve Velké Británii, stejně jako já …
21. července 2015 ‘Beauty ”

Výjimečná klientská služba z Farleyho / skutečného techniky se něco stalo, že mě opravdu šokovalo. Náhle jsem dostal e-mail z PR manažera z Farleyo reklamy týkající se mé nedávné publikování na skutečných metodách zázraky pleťová tónová houba. Farleyo reklama je kanadské distributoři pro skutečné metody v Kanadě, mimo jiné značky. Vysvětlila, že si vzali …
16. června 2017 ‘Beauty ”

Swap s ženou s růžovými tvářemi! Mám tento balík těsně před Vánocemi. Byl to můj druhý make-up swap, tentokrát s okouzlující Isabelle od ženy s blogem růžové tváře! Začali jsme chatovat o tom, že tento přepínač po mé poslední – stejně jako tak, zpátky v červenci jsme formulovali pokyny pro výměnu: dostaneme každý …
5. ledna 2016 ‘Beauty “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *