PSA: BBW Waikiki Beach Coconut je k dispozici znovu!

Mohu být jediná osoba, která je to nadšená, když vidí opětovné vydání v lázni a tělo Waikiki Beach Coconut vůně, takže tento příspěvek může mít 1 jako a pár posuňů, ale yay, myslel jsem si to Vůně nebyla nikdy vidět (protože bbw je zvyklý dělat). Tento parfém dělal mé top 15 objevů 2015!

Vůně je popsána jako: čerstvé, beachy směs kokosu, růžové passionflower & slaného vánek.

Poznámky jsou uvedeny jako:
TOP Poznámky: Pláž Coconut, Oahu Dragonfruit, Saltwater Breeze, Coral Berry
Mid Notes: Čerstvé bambusové, růžové passionflower, Slunce polibek Plumeria, Coconut Jasmine
Suché Poznámky: Kokosové mléko, Sluneční bělené dřevo, lesní santalové dřevo
Na Fragrantica, klíčové poznámky jsou zobrazeny jako kokos, námořní poznámky a bambus – a musím souhlasit. Jak řekl Fivero, voní jako lahodná dovolená v láhvi!

Poznamenal jsem, že tentokrát v okolí, BBW nabídl Waikiki Beach Coconut vůni v nejen tělových produktech, ale také v domovských vůně včetně svíček a wallflower oleje. A teď je tu lesk na rty !!! Je smutné, že nevidím skutečný toaletní voda EAU de WC. Musím říci, že tělo mlha je docela dobrá, takže to není špatná volba – vůně přetrvávající celý den, když používám jen karosistickou mlhu. Můžete se vsadit za tím, že budu popadl lesk na rty a všechny položky domovské vůně – doufám, že v těchto produktech dobře se promítá.

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem na PAL (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Trash Stash: Červen a červenec 2017: Část 2 (Tělo a péče o vlasy, make-up) a zde je část 2 mého června a července Trash Scash: Jedná se o rovnováhu toho, co jsem používal v posledních měsících a zahrnuje tělo a vlasy Péče, plus make-up! Péče o tělo budu ukazovat některé “před” fotkami výrobků, než jsem s nimi skončil.
10. srpna 2017 ‘Beauty ”

Je to moje narozeniny a já si koupím, kdybych chci toi šel do Sephora s úmyslem vyzvednout mé “zdarma” dárek narozeniny. A možná, kdyby měli Surratt Relée Lash Curler, vyzvedl bych to, protože víte, víte: Surratt Curler nebyl na skladě, ale “horký Now” Display vykřikl na mě – oni …
24. července 2015 ‘Beauty ”

HAURUUUS 2017 – Bath & Bodyit je magický měsíc známý jako přeprava, když nemám žádné držení bránil na nákupy! V posledních několika týdnech jsem tolik tolik vytáhl, že jsem se rozhodl rozdělit mou přepravu do 3 příspěvků: péče o tělo, make-up a lak na nehty. : P Dnes budu řešit péči o tělo: to nepomohlo …
23. ledna 2017In “krása”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *