Štědrý den Sushi, oceňování odpočinku a non-vánoční melodie

OK, jsem konečně přišel na to, co děláme pro vánoční večeři … Objednám si Sushi! Ale pokud to není pana ven, pak thajské jídlo, a jestli je to ne-jít, protože jsou příliš zaneprázdněni, pak jsem upínal zmrazené pizzy v troubě a některé bezlepkové kuřecí nugety.

Vidíte, tohle je nová “pandemie-krát Karen,” a já jsem o tom ani mrzutý.

REKLAMA

To je můj plán a držím se na to.
Jedna věc v posledních pár letech mě naučila, je ocenit prostoje, protože pre-covid Karen by tlačil a tlačil a tlačil … zabalit všechny dárky, vařit večeři a dezert z nuly, a zdobí dům shora dolů, ale Pandemie-krát Karen plánuje rolovat s úderem a potěšením v době s rodinou. O nic z toho nebudu ani úzkost. Bez ohledu na to, co, bude něco zvláštního k jídlu, protože jíst něco zvláštního nad prázdninami je velkým řešením pro naši rodinu, ale jen proto, že jsem neplánoval sofistikované menu a učiním něco, co sám nedělá nic méně zvláštního .

Velmi speciální vánoční večeře
Jako dnes? Dělám poslední z balení … a také budu dělat nějakou údržbu související s krásou, když jsem relaxaci. TMI, ale co je nového? Už je to za vzhledem k tomu, že jsem voskoval svůj horní ret, takže se budu držet svého blaženého vosku v modrém poháru a postarej se o to.

Je to úžasné, jak horních ret vlasy jen plíží na vás, že? Než to vím, mám full-on Disney Villain knír.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Sbohem, Disney Villain knír …
Také budu na vlasy masku, zatímco já zabalím dárky a možná malovat nehty.

Oh, poslední věc, než se vrátím – pravděpodobně jste slyšeli vánoční hudbu po celém místě, ale v případě, že od něj potřebujete trochu přestávky, tady je to, co jsem poslouchal …

1. “Dynamite,” BTS

VAROVÁNÍ: Po poslechu této písně můžete mít několik dní na opakování.

2. “Podívejte se,” štěstím oladokunem

Jeden z tanečních týmů v Connor’s Holiday Dance Bod odůvodnění této písně a já jsem naprosto roztrhal!

3. “Denní,” by Tope nwigwe

Poslouchal jsem tuto píseň první věc ráno celý týden. Našel jsem to přes velkou Apple TV + show s názvem “Swagger” (je to o skupině dospívajících v rekreační basketbalové lize) a píseň je intro.

REKLAMA

Mějte skvělý zbytek vašeho Štědraje !!! Pokud vás zítra nevidím, prosím, velmi veselé Vánoce a potěšené svátky! ozvu se ti brzy. miluji tě a chybíš mi.

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *