Máslo hnědé matné oči, stejně jako švestkové rty s Jane Iredale přirozeně matný oční stíny sada, stejně jako Covet mimo matný ret Chinaccolor

Proč jsou první pár dní zpět do práce po dlouhém prázdninovém víkendu tak hrubý? I slibuji, co dělám, je v pomalém pohybu!

Po celou dobu jsem měl schůzky back-to-back, stejně jako tak jsem na nějaký make-up. Je to hodně mnohem snazší být v Perky na vačce, když používáte máslo hnědé matné oči, stejně jako matné švestkové rty, stejně jako ano, můžete mě na tom citovat!

REKLAMA

Oko, tvář i výrobky z rtu, které používám právě tady jsou všichni Jane Iredale, “čistý” (Air Quotes) Linie můžete objevit v Ulta, stejně jako Pharmaca.

Líbí se mi přesně, jak její práškové oční stíny směrovají tak snadno. Pokud jste typ osoby, která ráda dělá jednu nebo dvě barvy na víčkách, stejně jako pak telefonovat to den, věřím, že se vám bude líbit její oční palety. Ten, který používám v těchto fotkách, přirozeně matný ($ 59), je vynikající volbou pro denní vzhled. Všechny barvy jsou neutrální, stejně jako naprosto nositelné.

To byl můj poprvé, co se snažil Jane Iredale matné tekuté rtěnky. Švestkový odstín, který nosím, Covet (32 USD) má vysoký pigment, stejně jako trvá nápoje, stejně jako občerstvení.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Byl jsem tak šokován broskvem a krémem Bronzerem ($ 44), protože na mně, třpytivý peachy-hnědý vypadá mnohem více jako zvýrazňovač na mé pálení kůže. Připomíná mi spoustu bobbi hnědého třpytivého cihel, ale jen dotek méně mrazivý.

Mám pár termínů, takže se vrátím k tomu, co dělám! Doufám, že váš úterý byl skvělý.

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

P.S. Absolutně nesouvisející, nicméně jsem si nepamatoval, že se zmínil o tom, že všichni v celém víkendu díkůvzdání jsme poslouchali Yacht Rock v našem domě, stejně jako nyní tyto melodie hrají na opakování.

REKLAMA

Udělej si přání, dítě!

Seznamte se s vámi celou cestu

Vážně mě někdo zastaví

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *